آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 8443
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1391 8:31
تعداد بازدید : 476

جذب نخبگان بانکداری الکترونیکی برای اجرای کامل ebanking

مدیرعامل موسسه اعتباری توسعه از جذب نخبگان بانکداری الکترونیکی کشور برای تکمیل و اجرای کامل بانکداری الکترونیکی در موسسه خبر داد و افزود: با برون سپاری خدمات بانکداری الکترونیکی به شرکت گسترش خدمات انفورماتیک ایرانیان موسسه اعتباری توسعه در سه ماه آینده شاهد دست آوردهای نوینی در این بخش خواهد بود.

پایگاه خبری بانکداری الکترونیکی - مستخدمان حسینی در این مراسم، با اشاره به سر فصل برنامه‌های سال جاری که در آخرین جلسه شورای هماهنگی خانواده بزرگ توسعه در سال 1390 برگزار شد، از جذب نخبگان بانکداری الکترونیکی کشور برای تکمیل و اجرای کامل بانکداری الکترونیکی در موسسه خبر داد.
مدیرعامل موسسه  اعتباری توسعه به انعقاد قراردادهای جدید این موسسه با بانک‌های تجارت و ملت اشاره کرد و افزود: در راستای این قرارداد موسسه اعتباری توسعه امکان گشایش اعتبار و ارایه حوالجات برای مشتریان بانک‌های ملت و تجارت را فراهم می‌آورد.
وی در ادامه به انعقاد قرارداد دیگری در قالب تفاهم‌نامه همکاری با بانک صادرات نیز اشاره کرد و گفت: در قالب این طرح شعب موسسه  اعتباری توسعه و بانک صادرات به مشتریان یکدیگر خدمات ارایه می‌کنند.
مستخدمان حسینی با اشاره به اهداف موسسه در راستای انعقاد تفاهم‌نامه‌های جدید با سه بانک صادرات، ملت و تجارت تصریح کرد: گسترش فعالیت‌ها و انعقاد تفاهم‌نامه‌های اخیر که سازو کار اجرایی آنها از هفته‌های آینده در دستور کار قرار می گیرد سبب خواهد شد تا اهداف اصلی موسسه مبنی بر گسترش بانکداری الکترونیکی و بین‌الملل عمیق‌تر مورد توجه قرار گیرد.
معاون اسبق بانک مرکزی به حمایت از تولید و فعالیت‌های صادراتی به عنوان استراتژی  اصلی بخش اعتبارات اشاره و افزود: موسسه امروز دارای سهام دارانی خصوصی از اقشار مختلف جامعه است و عضویت موسسه در فرابورس سبب شده تا تعداد سهام داران خرد موسسه افزایش یابد.
مدیر عامل موسسه  اعتباری توسعه به اعتبار سنجی مشتریان در شعب اشاره کرد و افزود: طبق برنامه‌ریزی به عمل آمده برای اعتبار سنجی و امتیاز بندی مشتریان از خرداد ماه اعطای تسهیلات با عنایت بر این امتیازات  صورت خواهد گرفت و در روزهای آینده  در شعب مشتریان بر اساس 650 پارامتر مورد سنجش قرار می‌گیرند.
ارایه کارت‌های اعتباری به مشتریان خوش حساب، بازگشت سپرده‌های پنج ساله به میزان 48/178 درصد در راس توسط موسسه  اعتباری توسعه و افزایش حدود اختیارات شعب در زمینه صدور ضمانت نامه‌ها از  دیگر مباحثی بود که در این جلسه مورد توجه قرار گرفت.
مستخدمان حسینی با اشاره به افزایش تعداد واحد‌های بانکی موسسه و لزوم پاسخ‌گویی مرکز به این واحد‌ها تصریح کرد: از نظر اصول مدیریتی، یک فرد می‌تواند با 8 نفر ارتباط موثر برقرار کند و برقراری ارتباط با 50 واحد موسسه برای یک نفر مقدور نبود. به گفته وی، بر این اساس شعب موسسه در دو بخش تهران و شهرستان تقسیم بندی شد که شعب تهران به دو ناحیه شرق و غرب و شعب شهرستان به پنج حوزه تقسیم بندی شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :