آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 84453
تاریخ انتشار : 11 مهر 1394 14:43
تعداد بازدید : 790

پاسخ همراه اول به مجری برنامه خندوانه

بعد از گلایه های رامبد جوان از همراه اول که درگاه *780 # را دچار اختلال کرده است، معاون بازاریابی اپراتور اول موبایل دلیل این اختلال را اعلام کرد.

خبرگزاری تسنیم- محمد مهدی عطوفی معاون بازاریابی همراه اول در واکنش به این سخن مجری خندوانه، مشکل به وجود آمده را ناشی از لینک ارتباطی دانست و اظهار داشت: دلیل گلایه های آقای جوان از لینک ارتباطی سامانه #780* این بوده که درگاه مذکور با همراه اول ضعیف عمل می کرده است که این ارتباطی با ما ندارد.
مجری برنامه تلویزیونی خندوانه چندین بار در برنامه اش صراحتا از اپراتور اول موبایل خواست تا درگاه ارتباطی #780* را بهبود بخشد. کمپین قطره قطره با رویکرد بحران کم آبی در ایران توسط رامبد جوان راه اندازی شد تا به نوعی فرهنگ سازی صرفه جویی در استفاده آب کم کم صورت گیرد. عضویت در این کمپین از طریق سامانه مذکور امکان پذیر است. با این حال به دلیل اینکه مشترکان همراه اولی ظاهرا جزو آن دسته افرادی بودند که بیشترین اختلال را در دسترسی به این سامانه و عضویت در کمپین مورد نظر داشتند، جوان چندین بار با لحنی قاطع گفت: خیلی جدی از همراه اول خواهش می کنم این مشکل را حل کند؛ زیرا به شدت این اتفاق را شاهد بودم کسانی که سیم کارت همراه اول دارند، در پیوستن به کمپین قطره قطره که رفتاری کاملا اجتماعی و ملی است، ناتوانند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :