آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 84699
تاریخ انتشار : 14 مهر 1394 13:13
تعداد بازدید : 1667

پرفروش ترین ساعت های هوشمند دنیا کدامند

شاید بتوان سونی را در بازار ساعت های هوشمند پیشرو دانست، پس از آن تقریبا همه شرکت ها از سامسونگ، اپل، موتورولا و ال جی گرفته تا شرکت های چینی هم ساخت ساعت های هوشمند را در دستور کار خود قرار دادند. به این ترتیب در بازار موبایل دنیا این روزها برای خرید ساعت گزینه ای بسیاری وجود دارد و از سوی دیگر میزان فروش ساعت های هوشمند افزایش یافته است. در این گزارش به پرفروش ترین ساعت های هوشمند می پردازیم.

بازار ساعت های هوشمند برخلاف پیش بینی ها شروع طوفانی نداشته، با این حال به آرامی فروش برند های مختلف در حال افزایش است. بر اساس آمار منتشر شده درباره ساعت های هوشمند، پرفروش ترین این ابزارها در فصل سوم سال ۲۰۱۵ در فروشگاه آمازون، U8 U Watch اعلام شده و نسخه چرم مشکی موتو ۳۶۰ نیز پس از آن بیشترین فروش را تجربه کرده است. ساعت پِبل مشکی و اپل واچ ۴۲ میلی متری در ردهای سوم و چهارم قرار گرفته اند. جالب است بدانید که هر پنج ساعت پرفروش در امکاناتی همچون برخورداری از بلوتوث ۴ مشترک بوده و نسخه مشکی رنگ آنها پرفروش تر از سایر نسخها بوده 
است.
به طور کلی در سه ماه گذشته موتورولا با 23/19 درصد، بیشترین سهم از فروش ساعت های هوشمند را از آن خود کرده است. پبل با 75/14 درصد،  UZOU با 43/14، سامسونگ با 6/10 و اپل با 43/4 درصد در ردهای بعدی قرار گرفته اند. 
اندازه بزرگ مدل Surge فیت بیت در رنگ مشکی و اندازه کوچک آن در میان پرفروش ترین ساعت های هوشمند قرار گرفته اند. اما در ردهای بعدی فروش گیِر فیت و گیِر ۲ نئو سامسونگ، پبل تایم (Time) و رنگ های مشکی، نقره ای و کنیاک موتو ۳۶۰ در ردهای بعدی قرار گرفته اند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :