آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 84701
تاریخ انتشار : 14 مهر 1394 13:15
تعداد بازدید : 766

بدون تیتر

معاون وزیر نیرو در امور برنامه ریزی و اقتصادی گفت: قیمت آب از اول مهرماه به صورت پلکانی برای مشترکین زیر الگوی مصرف 10 درصد و برای مشترکینی که مصرف بالایی نسبت به الگوی مصرف دارند 30 درصد افزایش یافت.

  قیمت پژو 405 معادل 100 هزار تومان، پارس سال 100 هزار تومان، پارس تندر 200 هزار تومان و تندر 90 E2 نیز معادل 200 هزار تومان کاهش یافته است.
  رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از افزایش قیمت این نوع گوشت در بازار خبر داد و گفت: قیمت هرکیلوگرم شقه بدون دنبه عرضه به مشتری که پیش از این بین ۲۸ تا ۲۹ هزار تومان بوده، به ۲۹ تا ۳۰ هزار تومان رسیده است.
  بر اساس مطالعات موسسه «ولث ایکس استادی» منطقه خاورمیانه در حدود ۶ هزار نفر بسیار متمکن را در خود جای داده است و ۲.۶ درصد از ثروت افراد «مولتی میلیاردر» جهان در این منطقه است.
  در بخش عیوب فنی و عملکردی، پراید در مدل های 131 و 132 بیشترین نمرات منفی را ازآن خود کرده و این در شرایطی است که میانگین نمرات منفی خودروها در بخش موردنظر، افزایش یافته است.
  سازمان بورس اعلام کرد، نامه 4 وزیر به روحانی که در آن از رییس جمهور درخواست شده برای نجات بازار سرمایه تصمیم ضرب الاجل اقتصادی اعلام کند، تأثیر مثبت بر شاخص بورس گذاشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :