آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 84764
تاریخ انتشار : 15 مهر 1394 13:12
تعداد بازدید : 1339

با حضور در شانزدهمین نمایشگاه لوازم و تجهیزات پلیس ایمنی و امنیتی ایپاس:

جدیدترین راهکارهای نظارت تصویری و شبکه تلفنی VOIP دانیار معرفی شد

شرکت دانیار (دانش یاران ارتباطات روز) در زمینه مشاوره، ارایه راهکار، تامین تجهیزات حرفه‎ای و پشتیبانی شبکه‎های زیر ساخت دیتا، مخابراتی و صنعتی در اردیبهشت ماه سال 91 فعالیت خود را آغاز کرده است. این مجموعه از سطح مدیریت تا کارشناسان، با پشتوانه تبحر و تجربه بیش از 18 سال و حضوری خوشنام در صنعت زیرساخت فن‏آوری اطلاعات کشور بر آن شد تا با شعار گسترش شبکه های تخصصی و ارتقا یافته و با توجه به شرایط جدید سیاسی و اقتصادی کشور، مدل بازرگانی خود را اصلاح و گام‎های متفاوت و بلندتری را بردارد. دانیار با حضور در نمایشگاه تلکام، تور نمایشگاهی را شروع کرده و منسجم و متناسب با هر نمایشگاه مخابراتی و فناوری اطلاعات محصولات جدیدی را رونمایی می‏کند. اکنون نیز با شرکت در شانزدهمین نمایشگاه بین‎المللی لوازم و تجهیزات پلیس ایمنی و امنیتی”ایپاس2015” سالن B که از 13 تا 16 مهرماه در مصلای تهران برگزار شده، جدیدترین راهکارهای نظارت تصویری و شبکه تلفنی VOIP گرند استریم (Grandstream)، محصولات فیبرنوری لویتون و همچنین محصولات CTCunion در زمینه زیرساخت شبکه را به نمایش گذاشته است. با توجه به اینکه در نمایشگاه تلکام نتوانستیم با حسین عطرسایی مدیرعامل شرکت دانیار گفت‏ و گویی انجام دهیم، در نمایشگاه ایپاس با وی به گفت ‏و گو نشستیم تا با دستاوردهای جدیدی که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته است، آشنا شویم.
حضور در تمام نمایشگاه‎های مخابرات وIT 
عطرسایی که یکی از مدیران باسابقه حوزه فناوری اطلاعات است و بیش از 20سال سابقه فعالیت در این بازار را دارد، ضمن تشریح فعالیت های شرکت در خصوص حضور در نمایشگاه ایپاس گفت: هرچند این نمایشگاه در ابتدای امر تجهیزات و آنچه پلیس احتیاج داشت را به نمایش می‎گذاشت، اما اکنون با توجه به رشد تکنولوژی و به خصوص بازار تجهیزات نظارتی و محصولات مبتنی بر IP ، این نمایشگاه فرم IT به خود گرفته و بیش از 90 درصد از غرفه‏های نمایشگاه ایپاس را شرکت‎های فناوری اطلاعات تشکیل داده‎اند.
وی با بیان اینکه دانیار در تمام نمایشگاه‎های IT شرکت می‎کند، افزود: ایپاس نمایشگاه بسیار خوبی است و نسبت به تلکام جذابیت بیشتری برایمان دارد، زیرا از یک‎سو شرکت‏کننده و بازدیدکنندگان خارجی بسیاری دارد و از سوی دیگر تمام بازدیدکنندگان تخصصی هستند و از مخاطب عام خبری نیست.
نمایش حرفه‎ای‎ترین تجهیزات نظارت تصویری
مدیرعامل دانیار همچنین در مورد جدیدترین تکنولوژی‎هایی که به نمایشگاه ایپاس آورده است، گفت: شرکت دانیار با تجربیات 20 ساله در زمینه زیرساخت شبکه های کامپیوتری و مخابرات فعالیت می کند. در نمایشگاه ایپاس هم به دلیل ماهیت نمایشگاه و تجهیزات ایمنی علاوه بر محصولات زیرساخت شبکه که مشخصا با برند Leviton و CTCunion تامین می‏شود، شبکه تلفنی VOIP و تجهیزات نظارت تصویری فوق حرفه‎ای را نیز معرفی کرده‎ایم. وی افزود: در چند سال گذشته به موازات رشد تکنولوژی و بالا رفتن تقاضا، کشور ما هم در زمینه تجهیزات امنیتی نیاز بیشتری به محصولات پیشرفته پیدا کرده و با هدف بازدارندگی و ردیابی تخلفات به نظارت تصویری روی آورده است.   عطرسایی اضافه کرد: نیازهای گوناگون و کاربری متفاوت باعث شده تنوعی از تولیدات در سراسر دنیا به وجود آید. ما در این شرکت سعی کرده‎ایم با معرفی حرفه‎ای‎ترین محصولات نظارت تصویری نیاز مخاطبان را نه تنها در نیروی انتظامی و نظامی، بلکه تمام صنایع به خصوص صنعت نفت و گاز و کاربری‎های تجاری و اداری به عنوان تامین کننده برآورده کنیم. وی گفت: در نمایشگاه ایپاس نفیس‎ترین دوربین ضد حرارتی و ضدانفجار را به معرض دید عموم قرار داده‏ایم. 
معرفی محصولات دیگر دانیار
عطرسایی در مورد دیگر محصولات شرکت دانیار گفت: گرنداستریم محصولات رده میانی بازار نظارتی و تصویری است و خصوصیت ویژه انطباق با مراکز تلفن و گوشی‎های VOIP را دارند.بنابراین هر شبکه قابلیت دسترسی به تصویر دوربین مورد نظر خود را توسط گوشی تلفن دارد.
وی تاکید کرد: تجهیزات VOIP برای کاربری‏‎های خارج از ساختمان و محیط‎های سخت و خشن است. به صورتی که تلفن های VOIP ضد انفجار و همین طور اینترکام‎ های مبتنی بر پروتکل SIP با قابلیت های مختلف بوده که برای نخستین بار در ایران معرفی شده است.
وی افزود: محصول دیگری که به تازگی ارایه کرده‏ایم و در نمایشگاه ایپاس با حضور چهرهای سرشناس از آن رونمایی شد، SIQURA است که این محصول هلندی در زمینه راهکارهای تجاری و اداری تا کاربری‎های شهری، ترافیکی و نظامی گسترده کاربرد دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :