آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 84775
تاریخ انتشار : 15 مهر 1394 13:35
تعداد بازدید : 1034

یک ماه مکالمه نامحدود برای همراه اولی ها

شرکت ارتباطات همراه اول از آغاز طرح مکالمه نامحدود ویژه مشترکان دایمی و اعتباری خبر داد.


فناوران- در طرح «هدف را بزن» کلیه مشترکان دایمی و اعتباری و نیز مشترکان جدیدی که در مهرماه به همراه اول می پیوندند، با پرداخت مبلغی تومان می توانند تا یک ماه (30 روز) از مکالمه داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) به صورت نامحدود استفاده کنند.
در طرح مذکور، برای هر مشترک، یک هدف منحصر به فرد تعیین شده که برای اطلاع از این هدف و دریافت راهنمای اختصاصی طرح، مشترک می بایست کد #1000* را شماره گیری کند.
مبلغ هدف برای مشترکان اعتباری ثبت نام شده، از اعتبار آنها کسر و برای مشترکان دایمی ثبت نام شده، در صورتحساب دوره منظور می شود. به محض ثبت نام، یک بسته هدیه برای مشترک فعال خواهد شد که با استفاده از آن، کلیه مکالمات درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) وی به مدت 30 روز رایگان خواهد شد. به منظور جلوگیری از هرگونه تقلب، سیاست مصرف منصفانه اعمال خواهد شد. 
همراه اول همچنین از عید غدیر (۱۰ مهر ۹۴) تا پایان روز ۱۳فروردین ۹۵ به کلیه مشترکان دایمی و اعتباری خود عیدی می دهد.
تمامی مشترکان دایمی و اعتباری می توانند در بازه زمانی اعلام شده با مراجعه به صفحه همراه من (My.mci.ir) و پس از وارد کردن رمز یکبار مصرف، حایز شرایط دریافت بسته عیدانه شوند و سپس راهنمای فعال سازی بسته عیدانه برای ایشان ارسال می شود. برای بسته های عیدانه، ۵ مبلغ متفاوت « ۱۰هزار ریالی»، «۲۰ هزار ریالی»، «۵۰هزارریالی»، «۱۰۰هزار ریالی» و«۵۰۰ هزار ریالی» عیدی در نظر گرفته شده است که پس از ثبت نام مشترک، یکی از این مبالغ بصورت کاملا تصادفی برای مشترک فعال می شود. 
بسته عیدانه بصورت رایگان برای مشترکان فعال می شود و عیدی بصورت اعتبار داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) در نظر گرفته شده است. مشترکان می توانند برای مکالمه (داخل شبکه)، پیامک(داخل شبکه) و اینترنت از اعتبار عیدی استفاده کنند. دریافت اطلاعات و رویه ثبت نام مشترک مربوط به طرح، از طریق شماره گیری دستور #۴۵*۱۱۱* فراهم است.
مشترکان همراه اول برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این طرح ها می توانند به پورتال این اپراتور به نشانی mci.ir مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :