آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 84791
تاریخ انتشار : 15 مهر 1394 14:27
تعداد بازدید : 987

اچ تی سی ۱۵۱ میلیون دلار دیگر ضرر کرد

اچ تی سی با انتشار گزارش مالی سه ماهه سوم خود در سال ۲۰۱۵ میلادی مجددا به ضرردهی خود به مبلغ 151 میلیون دلار اعتراف کرده است.

فناوران- اچ تی سی زمانی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند بود؛ اما در حال حاضر اوضاع مناسبی ندارد و در تلاش است تا خود را به جایگاه گذشته برگرداند. درآمد خالص این شرکت ۳۶۷ میلیون دلار افت کرده و به ۶۵۵ میلیون دلار رسیده که پس از کسر مالیات و دیگر هزینه ها نشان از زیان ۱۳۷ میلیون دلاری دارد.
این اوضاع بد مالی باعث شده که اچ تی سی با ارسال اخطار به کارکنان خود و اخراج برخی از آن ها سعی در کاهش هزینه ها داشته باشد. به علاوه این شرکت با معرفی گوشی جدید A9 در روزهای آینده سعی دارد تا اوضاع بد فروش خود را نیز سر و سامان بدهد.
هر چند در حال حاضر مشخص نیست که بالا رفتن فروش گوشی های هوشمند می تواند اچ تی سی را نجات دهد یا خیر، اما در حال حاضر بهترین روش برای خروج از بحران برای این شرکت، بالا بردن فروش است.
اچ تی سی که زمانی از بزرگ ترین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند بود حالا تنها دو درصد از بازار این گجت ها را در دست دارد و اوضاع این شرکت از حد بحران نیز گذشته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :