آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 8480
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1391 9:26
تعداد بازدید : 500

آغاز به کار سامانه الکترونیکی کارگروه استانی ستاد تسهیل

دبیرستاد تسهیل امور و پشتیبانی واحد های تولیدی و شهرک های صنعتی از آغاز به کار سامانه الکترونیکی کارگروه استانی ستاد تسهیل خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت- کیومرث فروتنی افزود:  را‌ه اندازی این سامانه پیرو  مصوبه ستاد تسهیل و ابلاغ وزیر به استانداری‌‌ها و روسای سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌‌ها مبنی بر  تشکیل کارگروه استانی ستاد تسهیل انجام شد.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای تشکیل کارگروه استانی تصریح کرد: در این  زمینه جلس‌های با حضور مسوولان دبیرخانه ‌های کارگروه استانی در وزارتخانه تشکیل و نقطه نظرات و راهکار‌های لازم برای اجرایی شدن هر چه سریع‌تر این ستاد عنوان شد.
فروتنی در ادامه به روند اجرایی این کارگروه ونحوه رسیدگی به مسایل وموضوعات واحد‌های تولیدی و شهرک‌های صنعتی افزود:‌ پس از ثبت نام متقاضیان و اعلام مشکلات در سایت ستاد تسهیل به نشانی www.tashil.ir، موضوعات درخواستی بنگاه‌ها به دبیرخانه کارگروه‌ها به صورت الکترونیکی ارجاع می‌شود که پس از بررسی،‌ به دستگاه‌های اجرایی استانی ارجاع داده خواهد شد.
به گفته وی، در صورتی که موضوع در دستگاه استان قابل پیگیری نباشد، با هماهنگی دبیرخانه،‌ کارگروه‌های استانی تشکیل و موضوعات مربوطه در حضور استاندار و روسای دستگاه‌های اجرایی استان بررسی و تصمیم لازم اتخاذ می‌شود.
فروتنی ادامه داد: تصمیمات اتخاذ شده توسط دبیرکارگروه استانی یعنی رییس سازمان صنعت وتجارت استان به دستگاه‌های استانی ابلاغ  می‌شوند و آنها موظف به اجرا خواهند بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :