آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 84965
تاریخ انتشار : 18 مهر 1394 11:34
تعداد بازدید : 839

دعوت از نرم‎افزاری‏ها برای حضور در نشست آشنایی با پروتکل ECE

سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور از تمامی مدیران‎عامل و مدیران فنی شرکت‎های تولیدکننده نرم‎افزارهای اتوماسیون اداری دعوت کرد در نشست اطلاع‎رسانی و آشنایی با آخرین نسخه پروتکل ECE که در روز چهار شنبه 22 مهر ماه برگزار می‎شود، حضور به هم رسانند.

فناوران- ناصر علی سعادت در این خصوص گفت: سامانه پیگیری استعلامات الکترونیکی دولت (سپاد) سال گذشته با هدف پایش و رصد پی نوشت ها و دستورهای رییس جمهور به تمامی دستگاه های اجرایی کشور و همچنین تسهیل تعاملات بین دستگاهی راه اندازی شد. اکنون نوبت به آن رسیده تا شرکت‏های تولیدکننده اتوماسیون اداری که با دستگاه‏های دولتی همکاری می‎کنند، ضمن آشنایی با آخرین نسخه پروتکل ECE  نسبت به اعمال تغییرات و به روز رسانی نرم‎افزار خود اقدام کرده تا قابلیت برقراری ارتباط با سامانه سپاد را پیدا کنند.
رییس سازمان نظام صنفی رایانه‏ای کشور با بیان  اینکه فراخوان اعلام شده پیرو امضای تفاهم‏نامه‏ای میان سازمان نظام صنفی رایانه‏ای کشور و مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری است، گفت: این تفاهم‎نامه به همت کمیسیون نرم افزار و دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‎ای استان تهران به منظور همکاری دو جانبه در توسعه و بهره‏برداری از زیرساخت تبادل اطلاعات دولت (سیتاد) برای تبادل الکترونیکی مکاتبات (ECE) منعقد شده است. 
به گفته سعادت، کارگروه های فنی، اجرایی، حقوقی و مالی به منظور اجرایی شدن مفاد تفاهم نامه برگزار خواهد شد. رییس سازمان نظام صنفی رایانه‏ای کشور، در مورد الزام شرکت‏های تولیدکننده نرم‎افزار اتوماسیون اداری نسبت به حضور در این نشست، گفت: شرکت‎های تولیدکننده نرم‏افزارهای اتوماسیون اداری که در گذشته یا در حال حاضر قراردادی با دستگاه‎های دولتی داشته‎اند ملزم به حضور در این نشست هستند تا در خصوص به روزرسانی سامانه خود مطابق با نسخه جدید پروتکل، اقدام کنند. وی افزود: حضور در این نشست برای دیگر فعالان این حوزه نیز ضروری است. شرکت‎هایی که در آینده قصد همکاری با بدنه دولت را خواهند داشت بهتر است از هم اکنون نرم‏افزارهای اتوماسیون اداری خود را مطابق با پروتکل جدید و با قابلیت اتصال به سامانه سپاد تولید کنند یا ارتقا دهند. مدیران عامل و مدیران فنی شرکت‎های تولیدکننده اتوماسیون اداری، علاقه‏مند به حضور در نشست اطلاع رسانی و آشنایی با آخرین نسخه پروتکل ECEکه 22 مهر ماه ساعت 15 برگزار خواهد شد، فرم پیوست را تکمیل کرده و به ایمیل 
Info@irannsr.org ارسال کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :