آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 8499
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1391 9:28
تعداد بازدید : 761

سامسونگ بزرگ ترین تلویزیون OLED تجاری جهان را معرفی کرد

شرکت سامسونگ که در نمایشگاه CES 2012 در لاس وگاس بزرگ ترین تلویزیون OLED جهان را با شاهکار طراحی و امکانات پیشرفته به معرض نمایش عموم گذاشت به زودی این مدل را روانه بازار می کند.

فناوران- این تلویزیون 55 اینچی از یک پنل یک‌تکه شیشه‌ای با فناوری Super OLED سامسونگ ساخته شده است که حداکثر کیفیت قابل تصور در این کلاس را ارایه می‌کند. ساخت و ارایه این مدل در سال پیش رو با راه‌اندازی هشتمین خط تولید جدید مدل‌های OLED در شرکت سامسونگ آغاز می‌شود.
در فناوری OLED به‌علت ساب‌پیکسل‌های RGB در درون هر پیکسل‌ که هرکدام به صورت جداگانه از خود نور متصاعد می‌کنند دیگر نیازی به فیلتر رنگی برای پیکسل‌ها نیست.
 این فناوری همچنین قادر به تشخیص درجه‌های متفاوتی از رنگ مشکی و سایه‌ها بوده و به این ترتیب جزییات بسیار بیشتری از تصویر حتی در صحنه‌های تاریک نیز پیش روی کاربران قرار می‌گیرد.
Sangchul Lee معاون ارشد شرکت سامسونگ در پنل‌های تصویری نظر خود در این ارتباط را اینگونه بیان می‌کند: سامسونگ تاریخچه طولانی مدتی در تولید پنل‌های OLED برای گوشی‌های موبایل، دوربین‌های عکاسی و تبلت پی‌سی‌ها داراست و امروز خوشحالیم که تسلط خود بر بازار OLEDها را با این تلویزیون پیشرفته 55 اینچی به رده تلویزیون‌ها نیز گسترش می‌دهیم جایی که با تلفیق کیفیت فوق‌العاده، امکانات هوشمند، اپلیکیشن‌های سامسونگ، عملکرد سه‌بعدی و عملیات مولتی‌تسکینگ در یک طرح زیبا و چشمگیر، سامسونگ فناوری آینده را امروز به شما عرضه می‌کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :