آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 85020
تاریخ انتشار : 19 مهر 1394 12:11
تعداد بازدید : 945

دو ماه تا برگزاری نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی

کمیته اجرایی الکامپ 21 تشکیل شد

در دومین جلسه کمیته سیاست‎گذاری الکامپ بیست و یک، کمیته اجرایی این رویداد بین المللی و اعضای آن انتخاب شدند.

نصر کشور- باقر بحری به عنوان سخنگوی کمیته به همراه کاوه ثروتی و محمد اطرج اعضای اصلی کمیته اجرایی الکامپ بیست و یکم را تشکیل می‎دهند. بحری با بیان اینکه کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد، گفت: کمیته اجرایی اولین نشست خود را با حضور مدیرعامل شرکت مدیریت تجارت راهکار کوشا، مجری نمایشگاه و همچنین با حضور رییس سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور برگزار کرد. در این نشست هماهنگی های لازم برای اجرای بدون نقص پیش ثبت نام الکامپ انجام شد. بحری به عنوان سخنگوی کمیته اجرایی الکامپ 21 در خصوص وظایف این کمیته افزود: تعامل و ارتباط مستمر بین کمیته سیاست گذاری با شرکت مجری، نظارت بر عملکرد و پیشرفت امور برگزاری، ارایه گزارش عملکرد به کمیته سیاست گذاری از جمله مهم‎ترین وظایف این کمیته است.
این عضو شورای مرکزی در ادامه با تاکید بر اینکه باید نمایشگاهی با حداکثر استانداردهای روز دنیا برگزار کنیم، افزود: باوجود خدشه و لطمه‎هایی که طی سال های گذشته بر الکامپ وارد شده سازمان به عنوان برگزار کننده تمام تلاش خود را در جهت برگزاری نمایشگاهی با کیفیت و متناسب با استانداردهای جهانی به کار خواهد گرفت. 
در این نشست مقرر شد، اعضای کمیته اجرایی جلسات منظم روزانه با هدف ارایه گزارش عملکرد از میزان پیشرفت امور و اقدامات انجام شده برگزار کنند. 
 هشدار نسبت به فعالیت سایت‎های تقلبی الکامپ  
سازمان نصر کشور همچنین به کاربران نسبت به سایت‎های تقلبی الکامپ 2015 هشدار می‎دهد.  
 به دنبال راه‎اندازی و فعالیت سایت های تقلبی الکامپ 2015، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به طور رسمی اعلام می کند، تنها سایت فارسی و انگلیسی  iran-elecomp.com به منظور انجام امور ثبت نام نمایشگاه الکامپ بیست و یکم معتبر و مورد تایید است و دیگر سایت های مدعی به هیچ عنوان اعتبار ندارند. 
 تشکیل کنسرسیوم ستاد خبری
 در عین حال رسانه‎های علاقه‎مند به حضور در کنسرسیوم ستاد خبری الکامپ بیست یکم می‎توانند آمادگی خود را تا پایان روز دوشنبه 20 مهر ماه اعلام کنند.  
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور قصد دارد در راستای تکریم اصحاب رسانه تمامی رسانه‎های مکتوب و آنلاین فعال در حوزه ICT را در ستاد خبری الکامپ به دور یکدیگر جمع کند. به همین منظور از تمامی رسانه های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دعوت شده تا در نشست کنسرسیوم ستاد خبری الکامپ بیست و یکم مشارکت کنند. این اقدام با هدف ایجاد فضای سالم و رقابتی در میان رسانه ها و نشریات مکتوب و آنلاین و همینطور پوشش خبری مطلوب از رویدادی است که از آن با عنوان ویترین صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور یاد می شود. 
نمایشگاه الکامپ بیست ویکم در روزهای 23 تا 26 آذر ماه در محل نمایشگاه‎های دایمی تهران برگزار خواهد شد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :