آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 8505
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1391 9:41
تعداد بازدید : 603

تبلت سکیوریتی کسپرسکی هم رسید

نرم افزار جدید کسپرسکی برای حفط امنیت تبلت های آندروییدی به بازار ایران معرفی شد.

فناوران - برنامه کسپرسکی تبلت سکیوریتی از تبلت‌های آندروییدی با ویژگی منحصر به فرد ضدسرقت محافظت می‌کند.
براساس این گزارش، باتوجه به گسترش فراوان تبلت‌ها و به کارگیری گسترده آنها در وب و همچنین انجام فعالیت‌های بانکی و مالی با آنها، تعجبی ندارد که این پلات‌فورم، مورد توجه نفوذگران و تبهکاران آنلاین قرار گرفته باشد. در نتیجه لازم است که با همان دقتی که از کامپیوترهای شخصی خود محافظت می‌کنیم، امنیت تبلت‌ها را نیز مدنظر داشته باشیم.
شرکت ایدکو، تنها توزیع‌کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در خاورمیانه با ارایه این محصول در بازار ایران، امنیت را به سطح تبلت‌های آندروییدی آورده است.
از جمله امکانات محصول Kaspersky Tablet Security می‌توان علاوه بر حفاظت در مقابل بدافزارها به ویژگی ضدسرقت، قفل کردن اطلاعات و اعلام محل فیزیکی تبلت اشاره کرد.
همچنین استفاده از فناوری ابری، محافطت در مقابل تهدیدات ناشناخته، محافطت در مقابل لینک‌های مخرب و هدایت کننده به سایت‌های آلوده و امکان گرفتن عکس سارق تبلت از دیگر ویژگی‌های این برنامه است.
این گزارش می‌افزاید یکی دیگر از امکانات این برنامه ویژگی mugshot است که می‌تواند انجام فعالیت‌های غیرمتعارف با تبلت را رصد کرده و در صورت نیاز به طور نامحسوس از کاربر تبلت عکس گرفته و برای صاحب دستگاه ارسال کند.
شرکت ایدکو از طریق وب‌سایت رسمی www.irkaspersky.com  و همچنین کانال نمایندگان رسمی فروش خود ارایه‌کننده محصول فوق است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :