آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 8509
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1391 9:58
تعداد بازدید : 829

گزارش عملکرد هیات مدیره و کمیسیون‌های سازمان نصر تهران منتشر شد

«سخت افزار» رکورددار مشارکت در میان کمیسیون ها

سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران به منظور تشریح اقدامات و دستاوردهای سازمان طی پنج ماه اول فعالیت هیات مدیره دور سوم، گزارش عملکرد هیات مدیره و کمیسیون های سازمان از ابتدای آبان ماه (شروع به کار هیات مدیره) تا پایان اسفندماه سال 1390 را منتشر کرد.

فناوران- گزارش عملکرد هیات مدیره و کمیسیون‌های سازمان نصر تهران مواردی همچون تعداد جلسات هیات مدیره و کمیسیون‌ها و میزان مشارکت در آنها، اقدامات انجام شده و برنامه‌های آینده را دربرمی‌گیرد.
بر اساس گزارش عملکرد منتشر شده، هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران در فاصله اول آبان تا پایان اسفندماه 1390 جمعا 13 با میانگین حضور 85 درصدی اعضا برگزار کرده است. از میان20 عضو اصلی هیات مدیره نصر تهران، شش عضو (آزاده داننده، آزاد معروفی، رضا کرمی، فریبا مهدیون، مهرداد سیجانی و سید مهدی میرمهدی در تمامی ‌جلسات حضور داشته‌اند و کمترین مشارکت در این جلسات از نظر شرکت، مربوط به محمدحسن شانه‌ساززاده بوده است.
اهم دستاوردها و فعالیت‌های هیات مدیره سازمان در این بازه پنج ماهه، مواردی همچون سازماندهی کمیسیون‌ها و کارگروه‌ها، تصویب نسخه اول برنامه سه ساله هیات مدیره، راه‌اندازی پورتال نصر تهران، ارتباط با نهادهای مرتبط رگولاتوری و مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد و برگزاری چند همایش و سمینار و یک نمایشگاه کتاب‌های خارجی ذکر شده است. همچنین راه‌یابی شش عضو هیات مدیره نصر تهران به شورای مرکزی نصر کشور از دستاوردهای این دوره زمانی بوده است.
عملکرد کمیسیون‌ها نیز نشان می‌دهد 10 کمیسیون این سازمان بین یک تا هفت جلسه برگزار کرده‌اند. در این میان کمیسیون نرم‌افزار با برگزاری هفت جلسه پرکارترین، و کمیسیون مشاوران نیز با یک جلسه، کم فعالیت‌ترین کمیسیون سازمان بوده است. نکته جالب توجه اینکه کمیسیون سخت‌افزار نصر تهران که این روزها در کش و قوس استعفای رییس‌اش و احتمال کاهش فعالیت به سر می‌برد، در این مدت با میانگین 83درصد بیشترین میزان مشارکت را در میان کمیسیون‌های نصر تهران شاهد بوده است.
هیات مدیره سازمان از تمامی اعضا و سایر صاحب نظران، درخواست کرده است نظرات، انتقادها و پیشنهادهای خود را در مورد این گزارش و نحوه انتشار آن، به نشانی پست الکترونیکی info@irannsr.org ارسال کنند.
فناوران در روزهای آینده سعی خواهد کرد فعالیت و عملکرد کمیسیون‌های نصر تهران را به نوبت به بررسی بگذارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :