fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 8553
  تاریخ انتشار : 3 خرداد 1391 10:0
  تعداد بازدید : 460

  آخرین مهلت ارسال اثر به دومین جشنواره بین المللی بازی های رایانه ای تهران اعلام شد

  دبیرخانه دومین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای تهران آخرین مهلت ارسال آثار برای حضور در این رویداد فرهنگی را اعلام کرد.

  بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای- علاقه‌مندان برای حضور در بخش‌های اصلی، جنبی و دانش‌آموزی تا 16 خردادماه امسال فرصت دارند آثار خود را برای شرکت در بخش‌های مختلف به دبیرخانه این جشنواره ارایه دهند. براساس این گزارش، جشنواره بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای در دو بخش اصلی و جنبی و بخش آفرینش‌های دانش‌آموزی برگزار می‌شود. بخش اصلی جشنواره شامل مسابقه بازی‌های بزرگ، مسابقه بازی‌های برخط Online، مسابقه بازی‌های موبایل، مسابقه بازی‌های کوچک، مسابقه طراحی کاراکتر، مسابقه بازی نامه‌نویسی است. بخش آفرینش‌های دانش‌آموزی نیز در برگیرنده مسابقه بازی‌های رایانه‌ای، مسابقه طراحی کاراکتر و مسابقه ایده‌های نو بوده و مسابقه طراحی بازی آنلاین و مسابقه ایده‌های قرآنی بخش جنبی این رویداد را شامل می‌شود.
  دومین جشنواره بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران با هدف ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی‌ ایرانی از طریق این صنعت بانگاه ویژه به کودکان و نوجوانان، شناخت و حمایت از ظرفیت و استعدادهای موجود این صنعت در کشور با رویکرد بومی‌سازی و تقویت تولیدات داخلی، ایجاد فضای رقابت علمی، فنی، فرهنگی و هنری میان دست‌اندرکاران فعال در صنعت بازی‌های رایانه‌ای برای ارتقا و رشد کمی ‌و کیفی این صنعت،ایجاد زمینه برای رشد و شکوفایی خلاقیت‌های دانش‌آموزان در صنعت سرگرمی‌ و بازی 6 تا 10 تیرماه امسال در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :