آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 85655
تاریخ انتشار : 27 مهر 1394 12:51
تعداد بازدید : 922

فروش سیم کارت کد 6 به قیمت 500 میلیون تومان!

بیست و یک سال از عرضه سیم کارت در ایران می گذرد اما به صراحت می توان گفت که بازار این بخش بعد از دو دهه فعالیت و حضور بازیگران مختلف در آن همچنان لوکس مانده است.


خبرگزاری تسنیم- به رغم اظهاراتی که بازار سیم کارت در کشور را اشباع شده تصور می کند و معتقد است دیگر جذابیت ظاهری برای خرید و فروش آن وجود ندارد اما پایگاه های خرید و فروش سیم کارت چیز دیگری می گویند.
عده ای سال ها قبل سیم کارتی خریده اند و اکنون تجارتی میلیونی و حتی میلیاردی راه انداخته اند. امروز با چرخی در این پایگاه ها و دقایقی خوش گذرانی به سبک پولدارها، با قیمت هایی مواجه شدیم که دلمان کباب شد.
زمانی که متوجه بازار داغ این تجارت شدیم و مسوول یکی از این پایگاه ها صراحتا گفت که سه ماه پیش سیم کارت کد 6 به قیمت 500 میلیون تومان معامله شد، داغ دل مان تازه تر شد.
دختری جوان و البته تاجر هم زمان با جشن 26سالگی اش، سیم کارتی 500میلیون تومانی از پدرش هدیه گرفت تا نویدی خوش برای آینده تجارتش باشد.
این سیم کارت از دو سال پیش فراخوان فروش شد و فروشنده هم علی رغم پیشنهاداتی پیرامون 300 میلیون تومان و کمتر، حاضر نشد که این خط را به کمتر از 500 میلیون تومان واگذار کند. تا اینکه بخت با او یار بود و سرانجام پدری حاضر شد برای دخترش این رقم را بپردازد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :