آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 8567
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1391 10:48
تعداد بازدید : 765

دعوت مجدد داننده از پیربابایی

در پی اعلام انصراف سیامک پیربابایی عضو مستعفی هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور از حضور در جلسه بررسی دلایل استعفا، آزاده داننده رییس سازمان در نامه ای خطاب به وی، ضمن رد درخواست استعای پیربابایی، او را به یک جلسه مجدد دعوت کرد.

فناوران- آزاده داننده رییس سازمان در نامه رد درخواست استعفای پیربابایی گفته است که جلسه بررسی دلایل استعفا مشخصا به منظور  بررسی دغدغه‌های رییس کمیسیون سخت‌افزار ترتیب داده شده و حاوی پیام مهرآمیز و صادقانه هیات مدیره بوده است.
در این نامه که دیروز منتشر شد، خطاب به پیربابایی آمده است: «عطف به نامه اخیر جنابعالی مبنی بر عدم حضور در جلسه فوق‌العاده هیات مدیره که به‌طور خاص برای بررسی مطالب مطروحه از سوی شما تشکیل شده بود، موضوع به طور مبسوط مورد بررسی قرارگرفت و نکات ذیل به عنوان نظر رسمی هیات مدیره به‌استحضار می‌رسد:
1- تشکیل دو جلسه متوالی و به‌طور فوق‌العاده برای بررسی دغدغه‌های جنابعالی نشانه آشکاری از عزم راستین هیات مدیره در استماع و بررسی آن است که با توجه به ذکاوت و تیزبینی که در شما سراغ است، انتظار می‌رفت این پیام مهرآمیز و صادقانه هیات مدیره را در هیاهو و غبار ایجاد شده دریافت و با رسم حرمت‌داری معمول‌تان و حضور در جلسه پاسخ می‌دادید. لذا مراتب تاسف هیات مدیره از عدم حضور جنابعالی را ابلاغ می‌کند.
2- هیات مدیره ضمن عدم پذیرش استعفای جنابعالی، امیدوار است با بهبود شرایط و فرونشستن غبارهای آلوده‌کننده فضا، در تصمیم خود تجدید نظر کرده و در جلسات آتی هیات مدیره حضور یافته و دیدگاه‌ها و نگرانی‌های خود را در آن عرصه، به عنوان رکن صاحب تصمیم سازمان، ارایه فرمایید.
3- همان‌طور که به‌خوبی واقفید نظر رسمی هیات مدیره نصر تهران، فارغ از همه هیاهوها، مبتنی بر حفظ شان و حرمت همه افراد به‌ویژه اعضای محترم هیات مدیره و بررسی مسایل در فضای آرام است و تصمیمات، مصوبات و شیوه برخورد غالب اعضای هیات مدیره در هفت ماهه گذشته با دیدگاه‌های جنابعالی موید این مطلب است. لذا پیوند نظر رسمی هیات مدیره با هردیدگاه مغایرآن، خلاف واقع است.
4-مستحضرید که از الزامات فعالیت‌های صنفی و اجتماعی، صبوری و سعه صدر در قبال برخی خامی‌ها و یا احساسات برافروخته است که سوابق ارزنده جنابعالی در شرایط حاد، گواهی از وجود توانمندی موثر شما در این خصوص است که امید به استمرار آن دارد.
5-مطالب مطروحه در دو نامه اخیر جنابعالی، ابهامات و شبهاتی را ایجاد نموده است که موجب نگرانی عمیق و گلایه اعضای هیات مدیره شده لذا هیات مدیره حق خود می‌داند که مجددا دعوت کند حفظ شان و حرمت همکاران خود در هیات مدیره را همچون قبل پاس داشته و با حضور خود در هیات مدیره و تشریح این نکات به تنویر موضوع اهتمام ورزید.
در خاتمه صمیمانه آرزومند است شاهد حضور جنابعالی در جلسات آتی هیات مدیره باشیم. »
گفتنی است، در پی استعفای سیامک پیربابایی از عضویت هیات مدیره و ریاست کمیسیون سخت‌افزار سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، جلسه‌ای در روز یکشنبه گذشته برای بررسی دلایل وی تدارک دیده شده بود، اما روز شنبه این هفته (یک روز پیش از جلسه) انتشار یادداشتی از سید عبدالکریم رییس کرمی، عضو علی‌البدل هیات مدیره در یک هفته نامه موجب شد که پیربابایی از حضور در این جلسه انصراف بدهد. همچنین اعضای کمیسیون سخت افزار نظام صنفی در بیانیه‌ای به حمایت از پیربابایی، خواستار حفظ  استقلال و شان سازمان شدند.
از سوی دیگر در جلسه فوق‌العاده روز یکشنبه هیات مدیره نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران که بدون حضور رییس کرمی برگزار شد، اعضای هیات مدیره ضمن تاکید بر رد استعفای پیربابایی، از انتشار یادداشت رییس کرمی ابراز نارضایتی کرده بودند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :