آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 85715
تاریخ انتشار : 28 مهر 1394 13:26
تعداد بازدید : 697

دانشکده پست و مخابرات باید ارتقای مهارت دانشجویان را در اولویت قرار دهد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر پرهیز از ارایه تئوری صرف به دانشجویان، گفت: دانشکده پست و مخابرات باید افزایش مهارت دانشجویان را در اولویت قرار دهد.

فناوران- محمود واعظی روز دوشنبه در مراسم آغاز سال تحصیلی 95 - 94 دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات در محل وزارت ارتباطات، تاکید کرد که اساتید دانشگاه ها نباید تنها به ارایه تئوری صرف به دانشجویان بسنده کنند بلکه باید کلاس های خود را با مطالعه بیشتر، کاربردی تر سازند. اکنون کلاس هایی برای دانشجویان جذابیت دارد که در آن مطالب جدید و نو ارایه می شود.
وی با اشاره به افتی که بخش آموزش کشور طی سال های اخیر داشته است، تصریح کرد: اساتید باید با احساس مسوولیت و اختصاص وقت بیشتر مطالب کاربردی به دانشجویان ارایه دهند تا سطح آموزشی دانشجویان ارتقا یابد. واعظی با بیان اینکه تئوری ها همواره ثابت هستند، افزود: باید با استفاده از مقالات روز مطالبی جدید در اختیار دانشجویان قرار داد و آنها را جذب کلاس کرد و سطح آموزش آنها را افزایش داد. وزیر ارتباطات با تاکید بر پرمحتوا کردن مطالب برای ارایه به دانشجویان تا دانشجویانی نخبه پرورش یابند، اضافه کرد: انتظار داریم دانشکده پست و مخابرات در شرایط جدید تحولات مثبتی را در فضای آی سی تی کشور ایجاد کند.
وی با اشاره به فعالیت های خوبی که دانشکده پست و مخابرات تا کنون داشته است، گفت: گرچه این اقدامات خوب است اما راضی کننده نیست و باید گام های موثرتری در این زمینه برداشته شود.
واعظی افزود: باید فضای دانشکده به گونه ای باشد که هم اساتید و هم دانشجویان مدام برای ارتقای سطح علمی خود تلاش کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :