آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 85721
تاریخ انتشار : 28 مهر 1394 13:51
تعداد بازدید : 750

معرفی محصولات شبکه‎ای و امنیتی Slingshot در جیتکس

سی و پنجمین دوره نمایشگاه جیتکس از 26 الی 30 مهرماه سال جاری در مرکز تجارت جهانی دوبی امارات متحده عربی در حال برگزاری است.

فناوران- با توجه به مسایل اقتصادی و سیاسی پیش روی در بازار داخلی کشورمان و امیدواری برای امکان جذب سرمایه گذاری و همچنین صادرات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نمایشگاه جیتکس امسال برخلاف سالیان گذشته شاهد حضور شرکت های ایرانی است و در این راستا پاویون ایران با حمایت معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در این نمایشگاه برپاشده است.
یکی از غرفه های فعال در این دوره از نمایشگاه جیتکس که در حوزه شبکه و امنیت فعالیت می کند، غرفه کمپانی Slingshot است، این کمپانی اصالتا یک شرکت سوئدی است و دفتر رسمی پشتیبانی و فروش آن در ایران فعال است. حاجی پور مدیرفروش این شرکت در رابطه با هدف حضورش در این نمایشگاه گفت: دلیل حضور این شرکت در نمایشگاه Gitex معرفی خدمات و محصولات جدید شرکت ها به مخاطبان است تا امکان تعامل دوسویه فراهم شود.عرفان حاجی پور افزود: شرکت Slingshot به تازگی فعالیت خود را در منطقه خاورمیانه آغاز کرده و با توجه به کمبود خدمات با کیفیت Clouding و Hosting در منطقه  تصمیم گرفته است با توجه به سابقه خود در این زمینه در کشورهای اروپایی خدمات جدیدی که قبل تر در منطقه در دسترس نبوده اند را در اختیار کاربران این حوزه قرار دهد. 
وی اضافه کرد: درباره این خدمات و محصولات در این منطقه کمتر اطلاع رسانی شده و نیاز به معرفی گسترده دارند و ازآنجاکه نمایشگاه Gitex  را می توان به عنوان بزرگ ترین گردهمایی تکنولوژی در منطقه برشمرد، حضور شرکت هایی همچون Slingshot  جهت ارایه محصولات خود در این نمایشگاه ضروری است.وی در رابطه با اینکه آیا این اهداف در نمایشگاه های داخلی قابل دسترس نیستند، گفت: با توجه به اینکه محصولات و خدمات ذکر شده مختص کشور ایران طراحی نشده، در نمایشگاه های داخلی به اهداف موردنظر نمی توان رسید، اهداف اصلی این شرکت ارایه سرویس هایی از جمله: CDN, Managed DNS, Hosted E-mail Security, Cloud, IAAS  است، تمامی این سرویس ها در مرز جغرافیایی یک کشور نمی گنجند و نیازمند ارایه بین المللی است.
حاجی پور مهم ترین محصولات و خدمات شرکت خود در این نمایشگاه را Slingshot CDN, Managed DNS  products, Datacenter Services, Email Security, Security Routers, Halon products  Dyn برشمرد و شرکت در گردهمایی های آتی، تبلیغات بین المللی اینترنتی و یافتن نماینده فروش معتبر در کشورهای منطقه را از برنامه های آتی شرکتش برای ارایه محصولات و خدماتتان در بازارهای جهانی دانست.
وی در ادامه گفت: مهم ترین چالش و مشکلات شرکت هایی همچون ما برای حضور در بازارهای جهانی اطلاع رسانی دقیق و صحیح از محصولات و خدمات ارایه شده است. شرایط اعلام و تبلیغات در منطقه کمی دشوارتر از بقیه نقاط دنیا است و چالش اصلی نحوه درست و کاربردی تبلیغات است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :