آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 85766
تاریخ انتشار : 29 مهر 1394 12:12
تعداد بازدید : 956

با حضور شرکت گسترش فناوری‏های نوین کشاورز در جیتکس صورت گرفت

معرفی خدمات و محصولات نرم افزاری حوزه بانکداری الکترونیکی

فناوران- سی و پنجمین دوره نمایشگاه جیتکس این روزها در حال برگزاری است و به نظر می رسد مجموعه‎ها و شرکت های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایرانی نیز، متاثر از فضای کشور و منطقه پس از تحریم، دوباره به صورت هدفمند در بازارهای منطقه‎ای و جهانی حضور پیدا کرده‎اند. حضور چندین شرکت ایرانی به صورت مستقل و همچنین راه اندازی پاویون ایران که با حمایت معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در نمایشگاه برپاشده است و تعدادی از شرکت های فعال در حوزه های مرتبط با نمایشگاه جیتکس در آن حضور دارند، از نشانه های این تغییر است.

یکی از شرکت های فعال در این دوره از نمایشگاه جیتکس که در حوزه خدمات بانکداری الکترونیکی فعالیت می کند، شرکت گسترش فناوری‏های نوین کشاورز است، که در یک غرفه مستقل محصولات و خدمات نرم افزاری خود را به مخاطبین ارایه می کند.
مسعود آتشی مدیرعامل این شرکت، مهم‏ترین دلیل حضور شرکت متبوع خود را در این رویداد بین‏المللی، معرفی خدمات و محصولات نرم افزاری حوزه بانکداری الکترونیکی تولیدی توسط کارشناسان زبده داخلی شرکت گسترش به مخاطبان و علاقه‎مندان خارجی حاضر در نمایشگاه با تاکید بر راه‎حل‏ها و راهکارهایی با استاندارد جهانی بازار کشورهای اسلامی منطقه می‎داند.
آتشی در ادامه افزود: شرکت گسترش بیش از 15 عنوان نرم افزار مختلف بانکداری الکترونیکی را در این نمایشگاه عرضه کرده است که استقبال مخاطبین در سطوح کارشناسی و مدیران حاضر در نمایشگاه از یک شرکت ایرانی فعال در حوزه بانکداری الکترونیکی برای خود ما هم جای تعجب و 
خوشحالی دارد.
وی در رابطه با اینکه آیا این اهداف در نمایشگاه های داخلی قابل دسترس نیستند گفت:  مطمئنا حضور در بازار داخلی بخش مهمی از فعالیت ها و برنامه های شرکت گسترش است، اما با توجه به اینکه محصولات و خدمات تولیدی ما قابلیت رقابت با  نمونه های خارجی خصوصا برای بازار بانکی کشورهای اسلامی را داراست، امیدواریم حضور در این گونه نمایشگاه‎ها فتح بابی باشد برای یک حضور جدی و مستمر در بازار نرم افزاری منطقه و کشورهای اسلامی.
مدیرعامل شرکت گسترش، فضای بوجود آمده پس از توافقات بین المللی اخیر و دوران پسا تحریم را یک موقعیت مناسب و حیاتی برای شرکت های فعال و توانمند در کشور دانست تا با توجه به تجارب سختی که در زمان تحریم های ناعادلانه بین المللی از سر گذارنده اند و قابلیت هایی که با وجود تمام سخت گیری ها و کمبودهای قبلی بدست آورده اند، حضوری فعالانه و هدفمند در عرصه بین المللی داشته باشند. آتشی مهم ترین محصولات و خدمات شرکت خود در این نمایشگاه نرم افزارهای CRM ، موبایل بانک و اینترنت بانک و همچنین سامانه اعتبارات خرد بانکی برشمرد. وی همچنین شرکت در گردهمایی های آتی حوزه آی سی تی در کشور و منطقه، تبلیغات گسترده تر و یافتن نماینده فروش معتبر در کشورهای منطقه را از برنامه های آتی شرکتش برای ارائه محصولات و خدماتتان در بازارهای جهانی دانست.
این فعال حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور در پایان خاطرنشان ساخت: مهم ترین چالش و مشکلات شرکت هایی همچون ما برای حضور در بازارهای جهانی اطلاع رسانی دقیق و صحیح از محصولات و خدمات ارایه شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :