آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 85768
تاریخ انتشار : 29 مهر 1394 12:14
تعداد بازدید : 1162

مشارکت تی‏پی‏لینک خاورمیانه در جیتکس 2015

آخرین اختراعات فناوری های خانه هوشمند در سی و پنجمین دوره نمایشگاه سالیانه جیتکس در مرکز تجارت جهانی دوبی به نمایش گذاشته خواهد شد.

فناوران- تی‎پی‎لینک  به عنوان برند پیشرو در نو‎آوری و تولید محصولات شبکه خانگی در نمایشگاه فناوری جیتکس دوبی محصولات هوشمند خانگی خود را به نمایش گذاشت.
تی‎پی‎لینک که برای چهارمین بار حضور رسمی خود را در نمایشگاه جیتکس را تجربه می کند  خالق طیف گسترده‎ای از تجهیزات شبکه مانند روترهای بیسیم،کارت‎های شبکه کابلی،آداپترهای برق، افزایش دهنده‏های برد بیسیم، دوربین‎های ابری((Cloud Cameras، خانه هوشمند و تجهیزات جانبی و پخش آن در سراسر خاورمیانه و شمال آفریقا به خرده فروشان و عمده فروشان است. امسال علاوه بر حمایت بیشتر از شرکا و توزیع‎کنندگان منطقه ای خود و همچنین برای نمایش و معرفی آخرین محصولاتش برای مصارف شخصی وخانگی،تجاری و ارایه‎دهندگان خدمات اینترنتی در نمایشگاه حضور یافته است.
دنی لیانگ Denny Liang نایب رییس تی‎پی‎لینک در خاورمیانه و آفریقا از حضور و مشارکت تی‎پی‎لینک در نمایشگاه جیتکس 2015 ابراز خرسندی کرد و گفت: آخرین محصولات پیشنهادی خانه هوشمند تی‎پی‎لینک در سی وپنجمین دوره نمایشگاه جیتکس به نمایش در خواهد آمد.
لیانگ همچنین افزود: در طول هفته نمایش،غرفه تی‎پی‎لینک به ارایه زنده آخرین محصولات خانه هوشمند خود از جمله Archer C3200 که یکی از پر طرفدارترین محصولات Tri-Band گیگابیت و روترهای بیسیم در بازار است، اقدام خواهد کرد.وی اضافه کرد: فناوری Archer C3200 Tri-Band همزمان  سه کانال مختلف Wi-Fi  را پایدار نموده و به کاربر اجازه می‎دهد دستگاه‎های بیشتری را درهنگام رسیدن به نهایت بازدهی روتر به آن متصل کند.
به علاوه اینکه برای ایجاد باندهای بیسیم بیشتر، اتصال هوشمند به شما کمک خواهد کرد تا سرعت اتصال دستگاه‏های محبوب خود را با اتصال خودکار به بهترین کانال در دسترس، که به صورت موثر اقدام به بالانس و تعدیل درخواست های شبکه می نماید، که این مهم در افزایش بازدهی مودم کاملا مشهود است.
لیانگ در ادامه گفت: راه های مختلف اتصال برای رسانه های دیجیتال و بازی های آنلاین ازArcher C3200  منجر به سرعت بالای Wi-Fi  بوده که می توانند به سرعت 3200 مگابایت در ثانیه برسند. که این سرعت  به کاربر اجازه خواهد داد تا از بازی های آنلاین با تعداد کاربر بالا و یا ویدئو های با کیفیت  4K به صورت همزمان بر روی چند دستگاه مختلف و بدون هیچ لگی لذت ببرند.
دنی لیانگ در رابطه با دیگر فعالیت های کمپانی خود در نمایشگاه گفت: علاوه بر نمایش گلچینی از محصولات خانه هوشمند، در این مراسم به نمایش منتخبی از محصولاتی که در کنگره جهانی موبایل امسال معرفی گردیده، اقدام خواهیم کرد. 
تقاضا برای محصولات خودکار ساده، موثر و در دسترس در سال های اخیر با توجه به سرعت بالای زندگی امروز مصرف کنندگان و افزایش تعداد دستگاه های هوشمند آنها،افزایش یافته است.تی‎پی‎لینک از طرفداران مشتاق انقلاب اینترنت اشیا (Internet of Things) است، در همین راستا کمپانی چندین سال است که به طور پیوسته در زمینه خانه های هوشمند محصولات جدید به خط تولید اضافه می کند. انتشار این محصولات جدید که جایگزین HS110 و HS200 است و در کنگره جهانی موبایل پرده برداری شده اند ،به برآورده شدن تقاضای روبرو رشد خانه خودکار در خاورمیانه کمک خواهد کرد.تی‎پی‎لینک بعنوان تولید کننده جهانی محصولات شبکه SMB و تجهیزات بی‏سیم و دستگاه های برودبند 
سی پی ای  بشمار می آید و محصولات آن در 120 کشور جهان عرضه می‎شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :