آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 85780
تاریخ انتشار : 29 مهر 1394 12:36
تعداد بازدید : 934

طراحی کامل با قلم آفتاب پرست

شرکت انگلیسی Chameleon Art Products قلمی تولید کرده است که طیف های مختلف یک رنگ را برای ایجاد عمق، ابعاد، برجستگی، سایه زنی و ترکیب های بدون درز ارایه می دهد.

ایسنا- قلم «Chameleon»  که به آفتاب پرست معروف است، برخلاف سایر قلم ها می تواند چند طیف رنگی را از یک نوک ایجاد کند که به طراحان، هنرمندان و نقاشان اجازه می دهد تنها با استفاده از یک قلم، تمام کارهای لازم برای برجسته سازی، ترکیب رنگ ها، و سایه زنی را انجام دهند.
طیف رنگی در این قلم از روشن تا تیره ایجاد می شود. در این فناوری از ترکیب جوهر الکلی و تونر با استفاده از نوک مخلوط کننده استفاده می شود. به این معنا که می توان از این قلم به عنوان یک قلم با رنگ استاندارد استفاده کرد یا با استفاده از تونر در نوک آن، سایه نرم و کمرنگی ایجاد کرد که به تدریج با استفاده از قلم تیره تر می شود. هر قلم دو بخش مهم دارد.  یک سر قلم دارای برسی بسیار نرم و محفظه ای است که از جوهر الکلی پر شده و قابل تعویض است. سر دیگر این قلم یک نوک مخلوط کننده و محفظه ترکیبی قرار گرفته که قابل پر شدن با تونر است. 
اگر بخواهید سایه شما کمرنگ شود، نوک مخلوط کننده را روی نوک الکلی نگه دارید تا به اندازه کافی تونر با رنگ مخلوط شود. هر چه از قلم بیشتر استفاده کنید، تونر بیشتر مصرف شده تا زمانی که به رنگ اصلی برسد. این امکانات برای هنرمندان و افرادی که با جوهر سر و کار دارند بسیار مفید است. همچنین این قلم برای هنرمندانی که مایل هستند از قلم کمتری استفاده کنند، بسیار کارآمد است. طیف تولید رنگ در این قلم بسته به این است که چه مقدار تونر به جوهر الکل اضافه شده باشد. نمونه اولیه این قلم، 18 ماه پیش عرضه و تعدادی در سال پیش فروخته شده است.قیمت در نظرگرفته شده برای قلم 5 دلار، برای 20 قلم از این محصول 70 دلار و برای همه 50 رنگ این قلم، 165 دلار است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :