آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 85782
تاریخ انتشار : 29 مهر 1394 12:39
تعداد بازدید : 946

تعیین تکلیف کمیسیون‎های کشوری در هشتمین نشست شورای مرکزی

هشتمین نشست شورای مرکزی دوره چهارم سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با حضور اعضای شورای مرکزی با تصویب 10 مصوبه و تعیین تکلیف کمیسیون های کشوری برگزار شد.

فناوران- در ابتدا به اتفاق آرا مصوب شد کمیسیون شبکه و امنیت به صورت دو کمیسیون جداگانه و با اسامی جدید که اعلام خواهد شد به فعالیت خود ادامه دهد. همچنین مقرر شد عنوان، کمیسیون اینترنت نیز با توجه به تحولاتی که در این صنعت رخ داده تغییر یابد.
در ادامه نشست نیز در خصوص ادامه فعالیت دو کمیسیون رفاهی و اطلاع رسانی نظرسنجی به عمل آمد و به موجب آن کمیسیون رفاهی با 6 رای موافق و 14 رای مخالف و کمیسیون اطلاع رسانی با 10 رای موافق و 11 رای مخالف، حذف شدند.
همچنین مصوب شد، کمیسیون کارآفرینی و ارزش آفرینی نوآورانه بر پایه فناوری اطلاعات با 16 رای موافق تشکیل شود.
کاندیداهای کمیسیون آموزش و پژوهش نیز در این نشست به رای گذاشته شدند و به دنبال آن مجیدکرباسچی، مهرداد خورسند، صائبه سلوکی، صادق صفر بیگی، فریبا مهدیون، مجید اسماعیلی، زاهدی به عنوان اعضای این کمیسیون برگزیده شدند.
فرشید بخشی نژاد، عباس رمدانی،جواد اعتماد، اصغر رضا نژاد، عیسی نجفی، فرشید آریا شکوه، عبدالوحید واحدی به عنوان اعضای کمیسیون تدوین مقررات معرفی شدند.
پس از رای گیری اعضای شورای مرکزی درخصوص کمیسیون ساماندهی فرامرز کلانتری، مرتضی کساییان، بابک صدیقی، جواد اعتماد، فریبا مهدیون، آزاد معروفی، بهناز آریا به عنوان اعضای اصلی برگزیده شدند.
سهیل عباسی، داوود یعقوبی، بردیا بهنیا، سیدعلی موسوی، مجید نصیرزاده، مرتضی کساییان، اصغر رضا نژاد نیز در کمیسیون مشاوران موفق به کسب بیشترین رای شدند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :