آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 85788
تاریخ انتشار : 29 مهر 1394 12:47
تعداد بازدید : 832

بدون تیتر

معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اعلام این که اوایل هفته آینده رقم نهایی وام خرید مسکن اعلام می شود، گفت: بسته پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی به دولت ارائه شده که بر اساس آن خواستار پرداخت وام حداکثری خرید مسکن برای تحریک تقاضا شده ایم.

  یک کارشناس اقتصاد مسکن گفت: با توجه به شرایط فعلی، بازار مسکن در نیم سال دوم تغییری نخواهد کرد و تغییرات در سال آینده اتفاق خواهد افتاد.
  وزیر نیرو در نامه ای به معاون برق و انرژی با اعلام هشدار نسبت به زمستان بسیار سرد در سال جاری و بارش های زیاد 2 دستور مهم صادر کرد و سازمان مدیریت بحران کشور نیز با صدور نامه ای به همه دستگاه های مسئول اعلام آماده باش کرد. 
  رییس انجمن تولید کنندگان لوازم خانگی گفت: به کارت های اعتباری خریدکالا که قرار است به مردم داده شود، پول داغ می گویند که اگر صرف خرید کالا نشود، نه تنها موجب رونق و حرکت برای صنعت و تولید نمی شود بلکه به تورم تبدیل می شود که کام همه را تلخ خواهد کرد.
  طلا در بازار جهانی در پی قوی شدن ارزش دلار و نگرانی سرمایه گذاران از احتمال افزایش نرخهای بهره آمریکا پیش از پایان سال 2015، برای چهارمین روز متوالی با کاهش قیمت روبرو شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :