آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 85911
تاریخ انتشار : 3 آبان 1394 12:32
تعداد بازدید : 539

برگزاری دوره آشنایی با فرایند رسیدگی به تخلفات اداری

راسخ در آیین پایانی دوره آموزشی آشنایی با فرایند رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان و راهکارهای پیشگیری از آن که با حضور مدیران و کارشناسان ارشد شرکت پست و پست بانک همراه بود، با اشاره به برگزاری این دوره در 18 استان دیگر گفت: هدف ما از برگزاری این کارگاه های یک روزه، هم اندیشی، همفکری و انتقال دانش است و معتقدیم اگر هر مجموعه، عامل به وظایف خود باشد و وظیفه خود را دقیق و شفاف انجام دهد، دولت به اهداف خود می رسد.

فناوران- معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت، گفت: دارایی هر نهادی سرمایه انسانی آن است و حفاظت و صیانت از این سرمایه مهمترین رویکرد سازمان ها است.
وی یکی از راه های صیانت از سرمایه انسانی را، شناسایی زمینه های آسیب و به خصوص تخلفات اداری برشمرد و افزود: تخلفات اداری زمینه ساز فساد اداری هستند که انواع مختلف داشته و می توانند آسیب های خیلی جدی به همراه داشته باشند.
معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت، با تاکید بر شناسایی گلوگاه های فساد از پیگیری رفع مشکلات در زمینه تخلفات در دو سال گذشته خبر داد و افزود: با آسیب شناسی تخلفات اداری، موضوعاتی که باعث تخلف در سازمان می شد را مشخص کردیم و ماحصل آن کارگاه های امروز بود.
راسخ با اشاره به این که باید به تمام مسایل توجه داشت و زمینه های تخلف را از بین برد، خاطر نشان کرد: بهبود فرایندها، تنظیم سیستم ها، شفافیت و پاسخگویی از جمله ابزار مقابله با این مسایل است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :