آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 85922
تاریخ انتشار : 3 آبان 1394 13:56
تعداد بازدید : 529

هوواوی با سبقت از شیائومی در بازار چین اول شد

هوواوی موفق شد تا با پشت سرگذاشتن شیائومی، عنوان بزرگ ترین عرضه کننده گوشی های هوشمند در بازار چین را از آن خود کند.

فناوران- هوواوی در طول چند سال اخیر تلاش کرده تا هم در بازار چین و هم بازار جهانی به یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند تبدیل شود. شرکت هوواوی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته، بطوری که میزان فروش این کمپانی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از ۸۱ درصد افزایش یافته است. در مقابل، شیائومی با کاهش فروش روبرو شده است. بنابراین برای اولین بار در طول عمر پنج ساله شیائومی است که فروش گوشی هایش در یک فصل در مقایسه با دوره های زمانی گذشته، کاهش می یابد.
موسسه کانالیس اطلاعاتی را در خصوص میزان فروش گوشی های هوشمند هوواوی در سه ماهه سوم ارایه نکرده است. باید به این نکته اشاره کرد که فروش گوشی های هوشمند هوواوی در طول سال جاری تاکنون از مرز ۱۰۰ میلیون دستگاه گذشته است. با فروش این تعداد گوشی هوواوی موفق شده نام خود را به عنوان اولین تولیدکننده چینی که به این مهم دست پیدا کرده، ثبت کند. هوواوی امیدوار است تا رکورد فروش خود برای سال جاری میلادی را تا پایان سال به بیش از ۱۳۰ میلیون دستگاه افزایش دهد.
در کنار افزایش فروش در بازار چین، هوواوی تلاش زیادی کرده تا برند خود را در کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی به کاربران بشناساند، به طور ی که این روزها می توان نام و نشان هوواوی را در زمین های فوتبال مشاهده کرد.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :