آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86061
تاریخ انتشار : 5 آبان 1394 13:40
تعداد بازدید : 738

آخرین محصول ESET برای کاربران معرفی شد

شرکتESET نسخه 9 راهکار امنیت هوشمند و آنتی ویروس ESETرا برای کاربران خانگی ویندوز معرفی کرد.

فناوران- نسخه 9 راهکار امنیتیESET  به گونه ای است که ابزاری قوی برای محافظت از نقل وانتقالات بانکی و پرداخت های آنلاین محسوب می شود.
هر دو این محصولات با آخرین سیستم عامل ارائه شده شرکت مایکروسافت یعنی ویندوز 10 سازگار هستند. نسخه 9 راهکار امنیتیESET، بسته ای است ترکیب شده از تمامی راهکارهای این شرکت که بنا بر فناوری تشخیص ESET  NOD32 ساخته شده است.
آنچه به تازگی توسط ESET ارائه شده است، نوعی محافظ جدید برای بانکداری و پرداخت های آنلاین نیز محسوب می شود. این ویژگی به کاربران اطمینان می بخشد که در هنگام انجام تبادلات بانکی با مشکل مواجه نمی شوند؛ امکانی که به صورت خودکار و همزمان با ورود به سایت های بانکداری وظیفه خود را انجام می دهد.
بنا بر اعلام ای ست، نسخه 9 از قابلیت هایی همچون محافظت از سیستم در برابر بات نت ها و کدهای مخرب برخوردار است و یک سپر محافظتی مقابل آسیب پذیری های احتمالی محسوب می شود. امکان مقابله با بات نت ها از کامپیوترهای کاربران برابر مهاجمان از راه دوری که با اهداف مخرب قصد نفوذ به شبکه را دارند، از دیگر ویژگی های این محصول است. امکان سدکردن کدهای مخرب به منظور تقویت برنامه های کاربردی روی سیستم کاربر مانند مرورگرهای وب، PDF خوان ها، ایمیل های مشتریان و مایکروسافت آفیس، از دیگر امکاناتی است که این محصول ارایه می کند.
ذکر این نکته ضروری است که کاربران ایرانی می توانند این محصول را فعلا فقط به صورت آنلاین از طریق نمایندگان رسمی ای ست تهیه کنند. فهرست نمایندگان رسمی فروش محصولات ای ست در ایران از طریق وب سایت رسمی شرکت به نشانی eset.com و صفحه partners با انتخاب نام ایران قابل مشاهده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :