آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86068
تاریخ انتشار : 5 آبان 1394 13:47
تعداد بازدید : 776

سامسونگ باتری انعطاف پذیر ساخت

کمپانی هایی نظیر سامسونگ به منظور بهبود وضعیت باتری ها در گجت های پوشیدنی در حال تلاش هستند و آخرین نمونه باتری تولید شده توسط این کمپانی نیز با عنوان Band در همین راستا تولید شده است.

فناوران- سامسونگ با آخرین نمونه باتری طراحی و تولید شده برای گجت های پوشیدنی نه تنها می تواند عمر باتری در این محصولات را افزایش دهد، بلکه امکان ساخت نمونه هایی با فرم متفاوت تر را نیز فراهم می کند. اولین نمونه از باتری های جدید و مخصوص گجت های پوشیدنی سامسونگ، بند نام دارد. ظاهر این باتری شبیه یک نوار است که می تواند عمرباتری گجت های هوشمند را تا ۵۰ درصد افزایش دهد. نمونه دیگری از باتری های جدید و جالب توجه سامسونگ، Stripe نام دارد. این نمونه در مقایسه با بند بسیار باریک تر است، به طوری که ضخامت آن تنها 0/3 میلی متر است. با استفاده از این باتری می توان انواع گجت های پوشیدنی نظیر گردن بندهای هوشمند و حتی هدبندهای هوشمند را نیز تولید کرد، چراکه ظرافت به کار برده شده در تولید این باتری، چنین امکانی را در اختیار تولیدکنندگان قرار می دهد. سامسونگ به این موضوع اشاره کرده که تراکم انرژی موجود در این باتری در مقایسه با سایر نمونه های موجود در بازار بسیار بیشتر است.
البته باید به این موضوع اشاره کرد که این محصولات هنوز به عنوان نمونه های پیش تولید رونمایی شده اند و مشخص نیست که سامسونگ چه زمانی این پیش نمونه ها را در قالب محصولات تجاری روانه بازار خواهد کرد.
سامسونگ در ابتدای سال جاری میلادی نیز، نسل جدیدی از باتری های لیتیوم-یونی را برای استفاده در گوشی های هوشمند معرفی کرد که قادر بودند تا ۲۱ ساعت بیشتر از باتری های معمول مورد استفاده در گوشی ها، به تامین انرژی مورد 
نیاز بپردازند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :