آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86143
تاریخ انتشار : 6 آبان 1394 12:21
تعداد بازدید : 984

گوشی آندروییدی بلک بری رنگ واقعیت گرفت

شرکت بلک بری که روزهای سختی را می گذراند تلاش کرده تا با عرضه گوشی آندروییدی به سوددهی برسد. بر این اساس گوشی هوشمندی را با نام priv معرفی کرده و قرار است این گوشی به زودی راهی بازار شود.

فناوران- priv  اولین محصول آندروییدی بلک بری محسوب می شود و این شرکت کانادایی به فروش این گوشی امید بسیاری دارد. 
به تازگی چند اپلیکیشن ویژه این گوشی توسط بلک بری در گوگل پلی قرار گرفته است. 
گوشی جدید بلک بری Priv به زودی برای عرضه عمومی آماده می شود و علاقه مندان می توانند استفاده از نخستین گوشی آندروییدی بلک بری را تجربه کنند. 
بلک بری تعدادی اپلیکیشن اختصاصی برای این گوشی آندروییدی در نظر گرفته، بنابراین با عرضه این اپلیکیشن ها دیگر کاربران مجبور نخواهند بود تا عرضه برنامه کامل برای ویژگی های بلک بری Priv صبر کنند. برای دریافت و آپدیت اپلیکیشن های گوشی جدید این شرکت کانادایی کاربران می توانند به گوگل پلی مراجعه کنند.
از جمله اپلیکیشن هایی که هم اکنون در گوگل پلی برای Priv  موجود است می توان به  BlackBerry Launcher، BlackBerry Services، BlackBerry Keyboard، BlackBerry Camera، MicrosoftexFAT، Password Keeper و DTEK اشاره کرد. نکته مهمی که باید به آن توجه کرد این است که اپلیکیشن های مذکور در حال حاضر فقط برای Priv قابل دانلود و نصب هستند و کاربران نمی توانند آن ها را  روی هیچ گوشی دیگری آزمایش کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :