آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86372
تاریخ انتشار : 10 آبان 1394 12:29
تعداد بازدید : 593

وضعیت شبکه ارتباطی استان لرستان عادی است

در پی بارش شدید باران در کشور که منجر به وقوع سیل در برخی استان ها از جمله ایلام شد، مدیرکل ICT استان ایلام از بازگشت وضعیت ارتباطات این استان به حالت نرمال خبر داد.

فارس - حسن بیگی مدیرکل ICT استان ایلام گفت: در حال حاضر با تلاش تیم های فنی، مشکل ارتباطی ایجاد شده در سطح استان پس از بارش های گذشته و جاری شدن سیل، رفع شده است.
وی با بیان قطعی زیرساخت های ارتباطی که منجر به قطع ارتباط در دو شهر دهلران و مهران شد، افزود: در پی بارندگی های فراوان و وقوع سیل، دو نقطه ارتباطی مهران و دهلران آسیب دید که با حضور به موقع اکیپ های فنی و کمک استانداری و مدیریت بحران استان، ارتباطات استان به حال نرمال درآمد.
وی با بیان این که مشکل نقاط حادثه خیز رفع شده است، گفت: با هماهنگی با مدیریت بحران گشت های 24 ساعته و اکیپ های فنی حضور دارند و هر گونه مشکل احتمالی را به سرعت رفع می کنند.
بیگی با بیان این که در حال حاضر از میزان بارش ها کاسته شده است، اظهار داشت: طبق اعلام مسولان مربوط، بارش ها تا شنبه ادامه داشته و بر میزان آن نیز افزوده می شود، اما جای هیچگونه در حوزه ارتباطات نگرانی نیست و از هر جهت آمادگی مواجهه وجود دارد.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان نیز گفت: برغم بارش شدید و وقوع سیلاب در استان لرستان، وضعیت شبکه ارتباطی این استان در بیشتر مکان ها در حالت نرمال قرار دارد.
داریوش کوشکی گفت: در حوزه زیرساخت ارتباطی استان لرستان هیچ مشکلی به دلیل وقوع سیل ایجاد نشده است و  وضعیت شبکه ارتباطی این استان، در بیشتر مکان ها در حالت نرمال قرار داد.
مدیر کل ICT استان لرستان گفت: در شهر کوهنانی از توابع شهرستان کوهدشت، ارتباطات تلفن ثابت، موبایل و GSM روستایی به دلیل قطعی فیبر مسیر، قطع بوده و پیش بینی می شود در صورت مساعد بودن هوا تا امروز شنبه، این مشکل مرتفع شود.
وی تصریح کرد: در همین حال ارتباطات تلفن ثابت، موبایل و GSM شش روستا از منطقه گرخوشاب از توابع شهرستان کوهدشت به علت قطعی برق منطقه ناشی از سیل، هم اکنون برقرار نیست. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :