fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 86376
  تاریخ انتشار : 10 آبان 1394 12:35
  تعداد بازدید : 850

  پیش ثبت‎نام دولت الکترونیکی الکامپ آغاز شد

  پیش ثبت نام دولت الکترونیکی در نمایشگاه الکامپ بیست و یکم آغاز شد و تا 12 آبان ماه ادامه دارد.

  فناوران- باقر بحری سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست و یکم  با اعلام این مطلب گفت: پیش ثبت نام دستگاه ها و سازمان های اجرایی کشور برای حضور در سالن دولت الکترونیکی آغاز شده است.
  وی افزود: علاقه‏مندان تا روز سه شنبه 12 آبان ماه فرصت دارند تا نسبت به پیش ثبت نام اقدام کنند. 
  بر اساس این گزارش، پیش از این معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران، از حضور قدرتمند دولت الکترونیکیی در نمایشگاه الکامپ خبر داده و اعلام کرده بود: وزارت ICT از برگزاری نمایشگاه الکامپ بیست و یکم که سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور متولی برگزاری آن است حمایت می کند. 
  سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ همچنین گفت: پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام اولیه و تعیین متراژ مورد نیاز دستگاه های اجرایی، ستاد برگزاری طبق اولویت زمان و نوع خدمات ارایه شده و میزان تقاضای غرفه نسبت به جانمایی و تعیین متراژ دقیق متقاضیان اقدام می‏شود. در نهایت مراتب به اطلاع نمایندگان دستگاه‎های اجرایی رسانده خواهد شد. متقاضیان می‎توانند جهت انجام عملیات پیش ثبت نام به سایت iran-elecomp.com مراجعه کنند.
  لازم به یادآوری است؛بیست و یکمین نمایشگاه بین‎المللی الکترونیکی، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) 23 تا 26 آذر ماه سال جاری در محل دایمی نمایشگاه‎های بین‎المللی تهران برگزار می‎شود.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :