آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86421
تاریخ انتشار : 11 آبان 1394 10:50
تعداد بازدید : 683

پایان اختلاف چند ساله بر سر یک ساختمان

شورای عالی فضای مجازی از امیرآباد به سعات آباد کوچ کرد

در حالی که اختلاف وزارت ارتباطات و شورای عالی فضای مجازی بر سر ساختمانی در امیرآباد چندین سال ادامه دار شده بود، دبیر شورای عالی فضای مجازی از تخلیه این ساختمان و انتقال به ساختمانی در سعادت آباد خبر داد.

خبرگزاری فارس- سیدابوالحسن فیروزآبادی از حل اختلاف چند ساله وزارت ارتباطات و شورای عالی فضای مجازی بر سر ساختمان مرکز ملی فضای مجازی خبر داد.
وی گفت: شورای عالی فضای مجازی و مرکز ملی فضای مجازی از ساختمان امیرآباد به ساختمانی در سعادت آباد در حال نقل مکان است و از این پس، ساختمان جدید در سعادت آباد خواهد بود.دبیر شورای عالی فضای مجازی افزود: ساختمان سعادت آباد از ابتدا نیز متعلق به پژوهشگاه ICT (مرکز تحقیقات مخابرات) بوده است.
وی درباره پژوهشگاه فضای مجازی نیز گفت: این پژوهشگاه وجود خارجی نداشت و فقط روی کاغذ موجود بود، چیزی به نام پژوهشگاه فضای مجازی نداریم و تنها یک سایت به نام آن وجود داشت که چون در واقع چیز خارجی وجود نداشت آن را هم تعطیل کردیم.
وی گفت: به تازگی برای پژوهشگاه فضای مجازی ساختمان دیگری تهیه کرده ایم که ربطی به مجموعه ساختمان امیرآباد ندارد؛ در دوره دبیر اسبق شورای عالی فضای مجازی، ساختمانی که در محل مرکز تحقیقات مخابرات برای مرکز ملی فضای مجازی ساخته شد، مورد اختلاف شورای عالی فضای مجازی و وزارت ارتباطات بود، وزارت ارتباطات معتقد بود این ساختمان که در مجموعه متعلق به وزارت ارتباطات ساخته شده باید متعلق به مرکز تحقیقات و مخابرات باشد اما شورای عالی مجازی نظر دیگری داشت و تعیین تکلیف این موضوع چندین سال ادامه دار شده بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :