fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 86444
  تاریخ انتشار : 11 آبان 1394 12:25
  تعداد بازدید : 628

  Cisco For small Business

  راهکاری مقرون به صرفه برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

  شرکت آلیاسیس به عنوان یکی از تامین کنندگان تجهیزات و سخت افزارهای شبکه برای جلب رضایت آن دسته از مشتریانی که به دنبال راهکارهایی اقتصادی­تر و مقرون به صرفه در به­کارگیری سرویس های ارتباطی و مبتنی بر شبکه در کسب و کار خود هستند با ارائه خدمات فنی و پشتیبانی ویژه اقدام به گسترش سبد محصولاتش با اضافه کردن محصولات Cisco For Small Business کرده است.

  فناوران- با توجه به گسترش روز افزون تکنولوژی و دانش مرتبط با شبکه های کامپیوتری، اغلب سازمان­ها و شرکت­های کوچک و متوسط نیاز به استفاده از بستر و تجهیزات شبکه را در کسب و کارهای خود درک کرده اند. 
  بر اساس استانداردهای اتحادیه اروپا، کسب و کارهایی با کمتر از 250 کارمند در صنایع تولیدی و همچنین کمتر از 7 میلیون دلار گردش مالی سالانه در زمره کسب و کارهای کوچک و متوسط قرار می­گیرند. بر همین اساس در سبد محصولات شرکت های تولید کننده تجهیزات شبکه، سبد متفاوتی از محصولات برای این کسب و کارها درنظر گرفته شده که ضمن داشتن اغلب امکانات تجهیزات شبکه های بزرگ و حرفه­ای، مقرون به صرفه­تر بوده و برای راه اندازی نیازی به حضور نیروهای متخصص ندارند. این تجهیزات نیز امکانات بسیار خوبی برای مدیریت و انتقال اطلاعات با ظرفیت بالا و پوشش تعداد کاربران مورد نیاز اغلب سازمان ها را دارا هستند. راه اندازی این تجهیزات نیز بسیار ساده است و نیازی به تنظیمات اولیه توسط کاربر ندارد. کاربری آن­ها نیز عموماً با همان تنظیمات پیش فرض موجود در دستگاه قابل انجام است و چنانچه نیاز به تنظیمات خاصی روی آنها باشد، کاربر می­تواند با کمک رابط های کاربری گرافیکی (GUI) این تنظیمات را انجام دهد. 
  شرکتCisco  به عنوان بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات شبکه برای پوشش نیازهای این گروه از کسب­ و کارها، سبدکالایی خود را با عنوانCisco For Small Business  ارائه کرده و شرکت آلیاسیس به عنوان یکی از عرضه کنندگان اصلی، مبادرت به معرفی و پشتیبانی تخصصی این گروه از محصولات کرده است. 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :