fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 86575
  تاریخ انتشار : 13 آبان 1394 13:47
  تعداد بازدید : 781

  فروش پهنای باند به مخابرات در ۶ استان متوقف شد

  مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: فروش پهنای باند اینترنت به شرکت های مخابراتی در ۶ استان به دلیل بدهی و بی توجهی به اخطار شرکت زیرساخت، متوقف شده است.

  خبرگزاری مهر- محمود خسروی، با بیان اینکه ۸ شرکت مخابرات استانی به شرکت ارتباطات زیرساخت بدهی داشته و به اخطارهای زیرساخت بی توجهی کردند اظهار داشت: دستور توقف فروش پهنای باند به این شرکت ها ابلاغ شده است که در دو روز گذشته دو استان برای حل مشکل، با زیرساخت وارد مذاکره شده اند اما در ۶ استان دیگر، دستور توقف فروش صادر شده است. معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه شرکت های مخابرات استانی باید نسبت به پرداخت بدهی های خود به شرکت زیرساخت اقدام کنند افزود: در غیر این صورت، شرکت ارتباطات زیرساخت از فروش پهنای باند اینترنت به این شرکت ها، ممانعت به عمل می آورد.
  خسروی گفت: شرکت های مخابرات استانی، پرداخت بدهی خود را به گردن شرکت مخابرات ایران می اندازند و شرکت مخابرات ایران نیز بدهی بسیاری به زیرساخت دارد که آن را پرداخت نکرده است. مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان اینکه موضوع بدهی های مخابرات به زیرساخت حل نشده است افزود: حتی صورتجلسه ای که تنظیم شده و به مخابرات ارسال شده است از سوی مخابرات بی پاسخ باقی مانده است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :