آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86582
تاریخ انتشار : 13 آبان 1394 14:12
تعداد بازدید : 680

دلالی دولت از پهنای باند مانع اجرای مصوبات است

یک کارشناس با اشاره به برخورد حکیمانه با موضوع شبکه های اجتماعی از دریافت دلالی پهنای باند و جلوگیری اجرایی شدن مصوبات شورای عالی فضای مجازی انتقاد کرد.

خبرگزاری فارس- حسین اعتصامی، دیروز در همایش گفتمان و اندیشه جوانان با اشاره به اینکه تنها نباید به آسیب های شبکه های اجتماعی نگاه کرد، بلکه باید از فرصت های آن نیز استفاده کرد، گفت: برخورد سلبی و فیلترینگ فضای شبکه های اجتماعی ما را به جایی نمی رساند و باید برای کاهش آسیب های آن اطلاع رسانی کرد. وی با بیان اینکه برخورد حکیمانه با موضوع شبکه‎های اجتماعی مورد تأکید مقام معظم رهبری است، افزود: نوع استفاده ما از شبکه های اجتماعی تعیین کننده آسیب رسانی و یا قابل استفاده بودن آن می شود.
وی با انتقاد از اینکه دولت های گذشته و کنونی برای دریافت دلالی های مربوط به پهنای باند از اجرایی شدن مصوبات شورای عالی فضای مجازی دوری می کنند، همچنین ما شاخص های اینترنت مناسب شامل امن بودن، سریع، سالم، و رقابتی بودن را در اختیار نداریم، بیان کرد: برای جلوگیری از خفگی گاز نباید شیر گاز کشور را ببندیم، بلکه باید با آگاهی سازی و افزایش سواد رسانه ای در این مسیر حرکت کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :