آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86737
تاریخ انتشار : 16 آبان 1394 11:46
تعداد بازدید : 898

شرکت چارگون با حمایت نصر تهران و سازمان فناوری اطلاعات برگزار می‌کند:

ششمین همایش کاربرد پذیری و انتخابات محصولات برتر حوزه IT

ششمین همایش کاربردپذیری از سوی شرکت چارگون به عنوان نماینده رسمی انجمن UXPA پنچ شنبه 21 آبان ماه در ایران برگزار می شود.

فناوران- روز جهانی کاربردپذیری رویدادی است یک روزه که بطور همزمان در سراسر جهان با حضور افرادی از صنایع مختلف، فعالان حوزه آموزش و نمایندگانی از سازمان های خصوصی و دولتی با هدفی مشترک شامل اطمینان از ارایه خدمات و محصولاتی است که زندگی را ساده تر و راحت تر کند، برگزارمی شود.
در این همایش که با حمایت سازمان فناوری اطلاعات ایران و سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات(مرکز تحقیقات مخابرات ایران) برپا می شود، جایزه کاربردپذیری برای دومین سال متوالی به محصولات برگزیده، اعطا خواهد شد.
بنابراین گزارش، انتخاب محصولات برتر جایزه کاربردپذیری به انتخاب هیات داوران متشکل از اساتید دانشگاهی و فعالان صنفی فناوری اطلاعات با تمرکز بر روی تجربه کاربری و کاربردپذیری و بررسی ۷ ویژگی یادآورپذیری، آموزش پذیری، امکانات، کارآیی، یافت پذیری و دسترسی پذیری و ایمنی صورت خواهد پذیرفت.
محورهای ارسال مقاله به این همایش را  نیز نوآوری در تجربه کاربری، نوآوری در کاربردپذیری، نوآوری در طراحی محصولات دیجیتال و نوآوری در طراحی تعاملی، تشکیل می دهند. لازم به ذکر است علاقه‎مندان می توانند برای ثبت نام حضور در همایش ، ثبت محصولات و همچنین ارسال مقاله به سایت http://usabilityday.ir مراجعه کنند.
گفتنی است، در جریان پنجمین همایش کاربردپذیری که سال گذشته  با حضور نصرالله جهانگرد، رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران در سالن شهیدی قندی وزارت ارتباطات و  فناوری اطلاعات برگزار شد، برای نخستین بار جایزه کاربردپذیری با بررسی نزدیک به ۱۲۰ محصول ارایه شده به دبیرخانه همایش به دیجی کالا، دیگ تابستانی، وب سایت فست دیکشنری، رایانش ابری سپهر، نرم افزار اندرویدی نبض بازار و نت برگ اعطا شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :