آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86748
تاریخ انتشار : 16 آبان 1394 12:7
تعداد بازدید : 650

کشور به ارتباطات ماهواره ای امن نیاز دارد

رئیس جمعیت هلال احمر، بر ضرورت راه اندازی شبکه اختصاصی ماهواره ای و ایجاد سیستم ارتباطی امن به منظور مدیریت صحیح ارتباطات در زمان وقوع حوادث تاکید کرد.

مهر - سید امیرحسین ضیایی روز پنج شنبه در مانور ساعت صفر زلزله فرضی استان تهران و در ویدئو کنفرانس با استان های کشور با بیان این که مدت زمان زیادی از برگزاری مانوری در این سطح برای استان تهران می گذرد، گفت: باید تلاش خود را برای برگزاری مانورهایی به مراتب بیشتر بکار بندیم تا بتوانیم توان و سرعت خود را در عملیات های امداد و نجات افزایش دهیم.
وی با بیان اینکه باید به مرور سناریوهای این مانورهای فرضی را پیچیده تر طراحی کرد، گفت: به علاوه تحلیل و ارائه راه حل های مهم رفع نقاط ضعف و افزایش نقاط قوت در این مانورها ضروری است تا به دنبال آن بتوان در زلزله واقعی با نیرو و تجهیزات کامل و متناسب با هر شهر کشور خدمات لازم را ارائه داد.
رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر نقش پشتیبان در حوادث و بحران ها، عنوان کرد: از آنجا که در هر بحران با تغییر وضعیت ناگهانی روبه رو می شویم، لذا ضروری است تا نقشه ستادهای مرکزی جمعیت تدوین و هماهنگی بین بخشی در این مواقع به خوبی انجام شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :