آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86751
تاریخ انتشار : 16 آبان 1394 12:12
تعداد بازدید : 701

توییتر، قلب دار شد

توییتر در آخرین به روزرسانی نسخه وب و اپلیکیشن هایش، شکل آیکون Fav خود را از ستاره زرد به قلب و کلمه Fav را به Like تغییر داد.

فناوران- تغییری که مدت ها بود توییتر در پی آزمایش و تحقیق آن بود پایان هفته گذشته برای تمام کاربران توییتر به صورت رسمی ایجاد شد. ماه ها بود که زمزمه باید و نباید تغییر دکمه Fav از ستاره به قلب در رسانه های داخلی و خارجی شنیده می شد. این شایعات و بایدها و نبایدها هفته پیش تمام شد و توییتر از قلب قرمز رنگش رونمایی کرد.
طی چند ماه اخیر تغییرات محسوسی در گرافیک شبکه اجتماعی توییتر دیده شده است. از جمله این تغییرات می توان به حذف بک گراندهای سفارشی کاربران بدون اطلاع رسانی قبلی اشاره کرد که توییتر در پاسخ به انتقادات اعلام کرد قصدش از حذف بک گراندها یکپارچه سازی صفحات کاربران بوده است. بعد از آن تلاش جدی توییتر در ساخت ایموجی و فعال کردنشان به بهانه مراسم و رویدادهای هنری و ورزشی چشمگیر بود. هر چند کاربران ایرانی از استفاده از این ایموجی ها هنوز استقبال نکرده اند اما کاربران خارجی نسبت به استفاده از آنها روی خوش نشان داده اند.
طی همین مدت کوتاه رسانه  All Tech ConsideredVerified با استفاده از سرویس نظرسنجی توییتر نظر کاربران را نسبت به تغییر دکمه Fav از ستاره به قلب جویا شده است. طی یک ساعت بیش از 4 هزار نفر توییتری  طی یک ساعت در آن شرکت کرده اند و از بین آنها 79 درصد کاربران خواستار بازگشت ستاره به توییتر شده اند. 
در کنار این تغییر که برای کاربران توییتر در سراسر دنیا اعمال شده است، سرویس نظرسنجی یا Pull نیز در نسخه وب و اپلیکیشن های آندرویید و iOS برای همه فعال شده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :