آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86838
تاریخ انتشار : 17 آبان 1394 12:30
تعداد بازدید : 674

کمربندی که موبایل شارژ می کند

خالی شدن باتری های تلفن همراه ممکن است بعضی از مواقع بسیار مشکل آفرین باشد و شما چاره ای جز پیدا کردن یک پریز برق چسبیده به دیوار نداشته باشید، هرچند اخیرا پاوربانک ها توانسته اند تاحدودی به ما کمک کنند اما سنگینی و حجم بزرگ آن ها استفاده از پاوربانک ها را کمی سخت کرده است.

باشگاه خبرنگاران - بر این اساس پروژه ای در کیک استارت در حال جمع آوری سرمایه است که در صورت اجرای آن این پک های سنگین پاوربانک روی کمربند شما پیاده سازی می شود و تنها با اتصال تلفن همراه خود به کمربند می توانید آن را شارژ کنید.
کمربند Ion Belt ظرفیتی معادل 3000 میلی آمپر دارد که برای شارژ اکثر اسمارت فون های امروزی کافی به نظر می رسد. این محصول هم چون همه پاوربانک ها مجهز به چراغ هایی جهت نشان دادن ظرفیت باقی مانده است و البته یک پورت USB نیز برای شارژ آن در نظر گرفته شده که در نوع خود جالب است.
این کمربند از چرم تهیه شده و در دو رنگ سیاه و سفید ساخته خواهدشد، طراحی این کمربند به گونه ای است که برای اکثر افراد قابل استفاده باشد و نکته مهم این است این کمربند نشان داده که کمربندها به جز نگ داشتن شلوار کارهای دیگری هم می توانند انجام دهند.
مخترع این کمربند اعلام کرده است، در مورد پک های لیتیومی نگران نباشید چون آن ها شما را به آتش نخواهند کشید، ساخت آن ها به بهترین نحو انجام گرفته و خطری شما را تهدید نمی کند.
اگر این کمپین موفق باشد هر عدد از این کمربندها به قیمت 139دلار عرضه خواهد شد که گران تر از سایر پاوربانک ها است. این ایده تاکنون موفق به جمع آوری 28.360 دلار از 50000 دلار سرمایه موردنیاز شده است.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :