آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86841
تاریخ انتشار : 17 آبان 1394 13:21
تعداد بازدید : 630

بدون تیتر

در حالی که بورس تهران ماه هاست که در وضعیت نامطلوبی به سر می برد و همچنان با رکود دسته و پنجه نرم می کند، اما تحرکات هفته گذشته در تالار شیشه ای از ورود سیگنال های مثبت به این بازار خبر داد.

 براساس اصلاحیه قانون نظام مالیاتی حسابرسان رسمی از حسابرسی مالیاتی حذف شدند و انجام این نوع حسابرسی توسط سازمان مالیاتی انجام خواهد شد.
 در حالی که مسوولان وزارت جهاد کشاورزی ماه هاست نسبت به واردات و عرضه غیرقانونی پرتقال های مصری و دیگر میوه های قاچاق در کشور انتقاد می کنند، برخی تعاونی های مصرف این وزارتخانه اقدام به عرضه پرتقال های مصری کرده اند.
 مدیرکل استاندارد استان تهران با تاکید بر قاطعیت این اداره کل در برخورد با متخلفین حوزه سلامت و ایمنی مردم، از توقیف مقادیر زیادی فراورده غذایی غیر استاندارد در مهرماه خبر داد.
 رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: 60 درصد از هنرجویان این سازمان با دریافت آموزش های مهارتی تخصصی، جذب بازار کار می شوند.
 واردات بدون نظارت و اسکن کالاها به صورت رندمی به دلیل حجم بالای ورود کانتینرها به برخی بنادر و گمرکات کشور، احتمال واردات کالاهای بی کیفیت و تاریخ مصرف گذشته را بالا برد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :