آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86868
تاریخ انتشار : 18 آبان 1394 10:18
تعداد بازدید : 714

سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست و یکم اعلام کرد:

الکامپ 22 هم به نظام صنفی رایانه‎ای سپرده شد

سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست و یکم در نشست هم اندیشی الکامپ که با حضور خبرنگاران حوزه IT برگزار شد، با اعلام اینکه سال آینده هم سازمان این نمایشگاه را برگزار می کند، گفت: با توجه به این موضوع بلافاصله پس از برگزاری نمایشگاه برنامه‎ریزی برای الکامپ 22 را آغاز خواهیم کرد.

فناوران- باقر بحری افزود: سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تمام تلاش خود را می کند تا الکامپ را در شان صنف و نزدیک به استانداردهای نمایشگاهی برگزار کند.
وی همچنین اضافه کرد: امسال با توجه به همراهی و همدلی که بین دولت و بخش خصوصی وجود دارد، بیشتر تمرکز را روی استاندارد بودن نمایشگاه الکامپ گذاشتیم. اما قطعا سال آینده برنامه‎ریزی بسیار بهتری برای افزایش سطح کمی و کیفی نمایشگاه خواهیم داشت.
بحری با بیان اینکه امسال ادعای زیادی در مورد نمایشگاه نداریم گفت: بیشتر می‎خواهیم نمایشگاه امسال قابل قبول صنف باشد و سال آینده قطعا با برنامه‎ریزی بهتری است.وی همچنین در مورد متراژ غرفه‎های نمایشگاه الکامپ 21 گفت: حدود 4 هزار مترمربع درخواست غرفه داشتیم با فضایی محدود. اما با همکاری نمایشگاه پژوهش که همزمان با الکامپ در نمایشگاه بین‎المللی برگزار می‎شود، سالن های 7 و 27 نیز به الکامپ اختصاص یافت.
بحری با بیان اینکه در نمایشگاه سالنی به دولت الکترونیک اختنصاص داده شده است، گفت: امسال دولت پررنگ‎تر از سال‎های قبل در الکامپ حضور دارد.
سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست و یکم در مورد بحث ارزی – ریالی نمایشگاه نیز گفت: امسال تصمیم گرفتیم موضوع ارزی – ریالی را مطرح نکنیم به همین دلیل اغلب شرکت‎هایی که متکی به بازار داخلی هستند حضور دارند و شرکت‎های خارجی حضور کمرنگی در نمایشگاه دارند.وی ابراز امیدواری کرد که نمایشگاه الکامپ امسال بتواند آنچه خواسته صنف است را مرتفع کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :