آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86886
تاریخ انتشار : 18 آبان 1394 11:55
تعداد بازدید : 786

تا سه ماه آینده

500 شهر زیر پوشش 3G همراه اول می رود

مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار، با بر تاکید بر اینکه تا کنون حدود 270 شهر از پوشش نسل سوم همراه اول برخوردار شده اند، گفت: تا پایان امسال شهرهای برخوردار از پوشش نسل سوم همراه اول به 500 شهر خواهد رسید.

فناوران- وحید صدوقی با بیان اینکه طرح های همراه اول در استان کهگیلویه و بویراحمد با سرعت خوبی در حال انجام است، خاطرنشان کرد: در یک سال گذشته 36 سایت نسل سوم تلفن همراه را در شهرهای این استان راه اندازی کرده ایم. مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار، با بیان اینکه 17 سایت جدید تا یک ماه آینده راه اندازی خواهد شد، تصریح کرد: با این افزایش، 53 سایت نسل سه در شش شهر استان خدمات لازم را به مردم ارایه می دهند. وی ادامه داد: در راستای توسعه سایت های نسل دوم برای تکمیل پوشش جاده ای، روستاها و تکمیل پوشش در منطقه، طی یک سال گذشته نیز 51 سایت راه اندازی شده است.
صدوقی با بیان اینکه تا سه ماه آینده نیز 51 سایت نسل دوم در استان راه اندازی می شود، گفت: با این افزایش تعداد سایت های نسل دوم در 17 شهر و 1590 روستای استان کهگیلویه و بویراحمد به 343 سایت همراه و 151 سایت GSM روستایی افزایش خواهد یافت. وی در پایان گفت: مجموع سرمایه گذاری همراه اول در استان کهگیلویه و بویراحمد 37 میلیارد
 تومان است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :