آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86888
تاریخ انتشار : 18 آبان 1394 11:58
تعداد بازدید : 941

نسل جدید محصولات خانگی پاندا روانه بازار شد

نسخه جدید محصولات خانگی پاندا در بیست و پنجمین سال فعالیت جهانی و هجدهمین سال حضور این برند در بازار ایران از سوی شرکت ایمن رایانه پندار به بازار داخلی معرفی شد.

فناوران- در محصولات جدید این شرکت شاهد تغییرات بسیاری از لحاظ تکنولوژی و افزایش قدرت شناسایی ویروس های ناشناخته هستیم.
به گفته رضا وطن خواه، مدیر محصولات خانگی پاندا، محصولات خانگی ضدویروس پاندا ۲۰۱۶ از ۱۶ آبان به صورت یک پارچه در سراسر کشور عرضه خواهد شد.
 این محصولات همانند سال های گذشته شامل محصولات آنتی ویروس پرو، اینترنت سکیوریتی و گلوبال پروتکشن است. 
از جمله  تغییرات قابل توجه این است که مجوز تمام محصولات به صورت چند دستگاهی (مالتی دیوایس) عرضه می شود که بر این اساس تمامی نسخه های خانگی با توجه به تعداد لایسنس های خریداری شده از مجوز نصب نسخه موبایل سکیوریتی به عنوان هدیه بهرمند خواهند شد.
محصولات پاندا ۲۰۱۶ با بهره گیری از سیستم فشرده سازی پیشرفته پاندا مبنی بر تکنولوژی ابری، حجم نرم افزار را به ۶۲ مگابایت کاهش داده که در حال حاضر جزو سبک ترین نرم افزارهای امنیتی محسوب می شود.
 از دیگر تغییرات محصولات خانگی پاندا می توان به استفاده کامل از تکنولوژی ابری در دریافت به روز رسانی نرم افزار و ارتباط با لابراتوار پاندا سکیوریتی اسپانیا اشاره کرد که باعث سبک تر شدن عملکرد نرم افزار روی سیستم های شخصی و کاهش حجم دریافت اطلاعات مرتبط به به روزرسانی دیتابیس نرم افزار می شود.
همچنین پاندا سکیوریتی در چندین دوره اخیر در تست های وبگاه av-comparatives.org موفق به دریافت عنوان برترین نرم افزار در قدرت شناسایی ویروس ها و دریافت نشان Advanced+ در شناسایی ویروس های ناشناخته شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :