آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86912
تاریخ انتشار : 18 آبان 1394 13:43
تعداد بازدید : 911

وب سایت های آمریکایی ملزم به حفظ حریم شخصی کاربران نیستند

وب سایت های آمریکایی مجبور به تبعیت از درخواست های کاربران اینترنت و کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا در زمینه عدم ردگیری فعالیت های افراد در فضای مجازی نیستند.

 خبرگزاری فارس- این کمیسیون از سایت ها و سرویس دهندگان بزرگ اینترنت در ایالات متحده مانند گوگل، یوتیوب، پاندورا، نتلیکس، لینکداین و فیس بوک خواسته تا به خواسته های کاربران برای عدم ردگیری و عدم بررسی فعالیت های شان احترام بگذارند.
بسیاری از این سایت ها پس از مواجه شدن با درخواست عدم ردگیری فعالیت های خود در فضای مجازی، با نمایش پیام هایی به کاربران اطلاع می دهند که اطلاعات شخصی آنها در زمان بازدید را در اختیار اشخاص و گروه های ثالث قرار می دهند و از چنین کاری خودداری نمی کنند.
وقتی کاربران تنظیمات مربوط به عدم ردگیری یا Do Not Track را در مرورگرهای اینترنتی خود اعمال می کنند، تلاش می کنند تا جلوی جاسوسی سایت های تحلیل داده های کاربری، شبکه های تبلیغاتی و پلاتفورم های اجتماعی را بگیرند. اگر چه برخی شرکت های تجاری به این درخواست ها احترام می گذارند، اما اکثر آنها تلاش می کنند این تنظیمات را دور زده و باز هم اطلاعات شخصی کاربران را جمع آوری کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :