آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86991
تاریخ انتشار : 19 آبان 1394 15:13
تعداد بازدید : 865

پاسخ همراه اول به ابهام آفرینی یک شرکت FCP

همراه اول به اظهارنظر یکی از مدیران یک شرکت اینترنتی متقاضی دریافت پروانه اپراتور مجازی تلفن همراه درباره اینکه ۴۱ درصد مشترکان همراه اول خواستار مهاجرت به اپراتورهای دیگر هستند، واکنش نشان داد.

فناوران – در متن ارسالی از سوی این اپراتور آمده است، روز گذشته یکی از رسانه ها در خبری از قول یک عضو هیات مدیره یک اپراتور ارتباطات ثابت (Fcp) که متقاضی دریافت پروانه اپراتور مجازی تلفن همراه است اعلام کرد که ۴۱ درصد مشترکان همراه اول خوستار مهاجرت به ایرانسل و رایتل هستند.
همراه اول در پی انتشار این خبر خطاب به شرکت "ش" اعلام کرد که خواست آمال تجاری خود را به عنوان نظر مردم منتشر نکند و تاکید کرد: یقیناً این ادعا نادرست بوده و با نتایج نظرسنجی های متعدد صورت گرفته مغایر است.
همراه اول در بیانیه خود اعلام داشته این اپراتور در بازه های زمانی منظم، اقدام به نظرسنجی های علمی از تمامی کاربران تلفن همراه و بخصوص مشترکان خود می کند و نتایج این نظرسنجی ها با ادعای مذکور کاملاً مغایر است و در شمار ادعاهایی قرار می گیرد که در راستای تخریب برندهای بزرگ طراحی می شوند.
در پایان این بیانیه با بیان سهم خواهی ها و آمال مدعیان اپراتوری مجازی تلفن همراه، ضمن احترام به مذاکرات شرکت "ش" با دیگر اپراتورهای تلفن همراه، خواستار رعایت صداقت، منطق و انصاف در اظهارنظرها شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :