آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87117
تاریخ انتشار : 20 آبان 1394 14:28
تعداد بازدید : 925

اتحاد گوگل، اینتل و شرکت سوئیسی برای ساخت ساعت هوشمند

انتظار می رود نتیجه ترکیب فناوری این دو شرکت و تجربه طراحی شرکت سوئیسی از جذابیت لازم برای علاقه مندان به ساعت های هوشمند برخوردار باشد.

ایتنا- در دو سال اخیر شرکت های فراوانی مانند اپل، مایکروسافت، سامسونگ، ال.جی ساعت های هوشمند متنوعی را عرضه کرده اند، ولی استقبال از این ساعت ها در حد انتظار نبوده است. قرار است این ساعت که بدنه آن از تیتانیوم ساخته می شود ابتدا در ۱۵ کشور جهان و از جمله امریکا، انگلیس، آلمان و ژاپن عرضه شود.  
بند لاستیکی سیاه و سفید و امکانات متداول در دیگر ساعت های هوشمند از جمله مزایای این ساعت خواهد بود. یک پردازنده اتم شرکت اینتل قلب تپنده این ساعت بوده و اتصال آن را به اینترنت ممکن می کند.  
نمایشگر لمسی، قابلیت پخش موسیقی، سازگاری با پلاتفورم Android Wear، امکان دسترسی به خدمات نقشه و تناسب اندام گوگل موسوم به Google Fit و بهره مندی از تعدادی برنامه ورزشی از جمله امکانات ساعت یاد شده است. امکان اتصال این ساعت به گوشی همراه وجود دارد و می توان از آن برای صدور فرامین به طور صوتی یا با کشیدن انگشت دست استفاده کرد.  
باید منتظر ماند و دید آیا این ساعت توان رقابت با ساعت هوشمند اپل را دارد یا نه. مدل های مختلف این ساعت بین ۳۵۰ تا ۱۷ هزار دلار قیمت دارند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :