fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 87436
  تاریخ انتشار : 25 آبان 1394 12:51
  تعداد بازدید : 989

  انتقاد از نام نویسی خارج از ظرفیت خودرو

  مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت: شرکت های خودروساز علاوه بر فروش موجودی ها، شروع به پیش فروش محصولات آتی کردند که به هیچ وجه از ابتدا مدنظر نبوده است.

  روابط عمومی بانک مرکزی - علی اصغر میرمحمدصادقی افزود: وزیر صنعت، معدن و تجارت در تاریخ 94/7/22 موجودی خودروهای انبار شده را به میزان 51 هزار دستگاه اعلام کردند و در جریان مذاکرات بعدی در مجموع قرار شد این تعداد به یک صد هزار دستگاه افزایش یابد.
  به گفته وی، با توجه به استقبال قابل توجه هموطنان عزیز در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته قبل، در پایان روز سه شنبه در جلسه شورای پول و اعتبار مراتب خدمت وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت اعلام شد که با توجه به سرعت نام نویسی باید دستورات لازم را به نحوی صادر کنند که از سقف تعیین شده، فراتر نرود.
  مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی خاطرنشان کرد: آنچه مسلم است شرکت های خودروساز علاوه بر فروش موجودی ها، شروع به پیش فروش محصولات آتی کردند که به هیچ وجه از ابتدا مد نظر نبوده است.
  میرمحمدصادقی افزود: با توجه به ادامه فروش در نمایندگی های فروش در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مراتب به صورت کتبی به مدیران ذی ربط در وزارت صنعت ، معدن و تجارت اعلام شد ولی با کمال تعجب حتی روز جمعه را نیز به عنوان فروش فوق العاده در نظر گرفتند که به هیچ وجه به قرارهای قبلی تطبیق نمی کرد؛ البته در مراحل بعدی تعداد 10 هزار دستگاه دیگر اضافه شد و در نهایت سقف کلی طرح به میزان 110 هزار دستگاه از محل منابع تخصیص داده شده می تواند تأمین مالی شود.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :