آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87499
تاریخ انتشار : 26 آبان 1394 12:13
تعداد بازدید : 905

5 درایو یو اس بی امن

امروزه، درایوهای یواس بی با توجه به ویژگی هایی که ارایه می کنند، به مهم ترین ابزارهای جا به جایی اطلاعات دیجیتالی تبدیل شده اند. اما در کنار این راحتی در نقل و انتقال، امنیت داده های روی این درایوها نیز همواره دلمشغولی کاربران، به ویژه آنهایی است که اطلاعات مهم و حیاتی را روی این ابزارهای ذخیره سازی کوچک با خود حمل می کنند.اگر شما هم یکی از کسانی هستید که امنیت اطلاعات روی درایوUSB برای تان مهم است و نمی خواهید این اطلاعات به دست نااهل بیفتد، بد نیست نگاهی به این 5 مدل درایو یواس بی امن بیندازید.

Cryptex USB Flash Drive 16 GB
درایو یواس بی 16 گیگابایتی کریپتکس از دو بخش تشکیل شده که یکی خود درایو است و دیگری، قفلی فلزی که روی آن قرار می گیرد. این قفل فیزیکی با یک رشته عددی 5 رقمی باز می شود. قیمت این محصول تقریبا 50 دلار است.
Kingston Digital 64GB Data Traveler Locker
این درایو کینگستون از رمزگذاری سخت افزاری و گذرواژه برای تامین امنیت داده های ذخیره شده استفاده می کند و اگر این درایو دست کسی بیفتد و 10 بار گذرواژه را اشتباه وارد کند، درایو خود به خود فرمت می شود. این درایو 64 گیگابایتی 59 دلار قیمت دارد.
Digital Innovations SecurityDr DataGuard
این محصول یک قفل فیزیکی است که می توان آن را روی هر درایو یواس بی استفاده کرد. قیمت این محصول 22 دلار است.
Corsair Padlock2 32GB flash drive
Padlock2 محصول کورس ایر هم از رمزگذاری سخت افزاری 256 بیتی و هم از یک قفل فیزیکی برای تامین امنیت اطلاعات درایو استفاده می کند. قفل فیزیکی این محصول با یک رمز 4 تایی از اعداد 10 رقمی باز می شود که اگر 5 بار این اعداد اشتباه وارد شود، درایو تا 2 دقیقه قفل می شود. قیمت این درایو یواس بی امن 45 دلار است.
Apricorn Aegis Secure FIPS Validated Key 32 GB
محصول آپریکورن در رده سخت افزارهای نظامی قرار می گیرد و مشخص است که محصول امنی است. این درایو 32 گیگابایتی با 7 رشته عددی 15 رقمی محافظت می شود. این محصول همچنین مقاوم در برابر آب و گرد و غبار است. درایو یواس بی آپریکورن را می شود به قیمت 170 دلار خریداری کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :