آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87508
تاریخ انتشار : 26 آبان 1394 12:29
تعداد بازدید : 739

اختلال آنتن دهی تلفن همراه در گیلانغرب

مردم شهرستان گیلانغرب از ابتدای بارندگی های آبانماه تاکنون به علت ایجاد اختلال در آنتن دهی تلفن همراه با سیم کارت ‘همراه اول’ در رنج هستند و تاکنون برای رفع این مشکل هیچگونه اقدامی از سوی مسوولان ذیربط صورت نگرفته است.

ایرنا - اختلال در تلفن همراه در گیلانغرب مشکلات زیادی را در ارائه خدمات اداری و بانکی با توجه به استفاده از سامانه تلفن همراه برای شهروندان گیلانغربی ایجاد کرده است.
همچنین اختلال شبکه تلفن همراه مشکلات بسیاری را برای کاربران اینترنتی که با استفاده از خطوط تلفن همراه به سامانه اینترنت وصل می شوند ایجاد کرده که انتظار می رود مسوولان برای رفع این مشکل اقدامات اساسی انجام دهند.
با وجود پیگیری های مسوولان و فرمانداری شهرستان این مشکل تاکنون در گیلانغرب رفع نشده و این در حالیست که ارائه خدمات اداری در دهستانها به ویژه دهستان دیره که دارای شعبه بانکی نیز هست باعث بروز مشکلاتی برای مردم این منطقه نیز شده است.
خبرنگار ایرنا برای پیگیری موضوع از مسوولان مخابرات شهرستان خواست که اطلاع رسانی لازم را بمنظور رفع مشکل در اختلال تلفن همراه همراه اول و علت تاخیر در رفع آن را بعمل آورند که حاضر به انجام مصاحبه نشدند.
فرماندار گیلانغرب گفت: در پی وقوع سیلاب در ابتدای آبانماه تاکنون خطوط تلفن همراه این شهرستان با اختلال مواجه شد بگونه ای که در برخی روستاها آنتن دهی نیز قطع شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :