آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87520
تاریخ انتشار : 26 آبان 1394 13:8
تعداد بازدید : 730

بدون تیتر

معاون بازرگانی ایران ایر با بیان این که»هما»همه صندلی های پرواز عتبات خود را به نرخ مصوب به هیات های مذهبی عرضه کرد،گفت: مسافران در صورت تهیه بلیت هما بالاتر از نرخ مصوب جهت دریافت ما به التفاوت مبلغ پرداختی خود به واحد نظارت ایران ایر مراجعه کنند.

 نمایندگان در ادامه بررسی لایحه بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث مصوب کردند که خودروهای فاقد بیمه نامه در صورت وقوع حادثه به جزای نقدی محکوم شوند.
 مدیرکل دفتر غلات وزارت جهاد کشاورزی قیمت متوسط برنج درجه یک تولید امسال را 8000 تومان اعلام کرد و گفت: با توجه به میزان واردات برنج از ابتدای امسال تا کنون و حجم برنج وارد شده از سال های گذشته، همچنان واردات برنج ممنوع است.
 رییس اتحادیه میوه و سبزی با بیان افزایش چشمگیر قیمت صیفی جات در بازار گفت: عرضه میوه های قاچاق پنهانی و به وفور انجام می شود.
 قائم مقام وزیر نیرو از رسیدن قیمت تمام شده هر مترمکعب آب به 1500 تومان خبر داد و گفت: در حال حاضر حدود 340 تا 370 تومان بابت مصرف هر مترمکعب از مصرف کننده شهری گرفته می شود. 
 با افزایش ابهامات اخذ مالیات از تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی فروش اقساطی خودرو، قرار شد که مسئولان سازمان مالیاتی این قراردادها را بازنگری کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :