آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87581
تاریخ انتشار : 27 آبان 1394 11:43
تعداد بازدید : 720

ادامه تلاش مخابرات براي حل مشکل اينترنت 6 شهر

معاون شرکت مخابرات ایران از تعامل با شرکت ارتباطات زیرساخت برای رفع توقف فروش پهنای باند اینترنت در شش استان خبر داد.

خبرگزاری صدا و سیما - داوود زارعیان با بیان اینکه شرکت مخابرات ایران در حال هماهنگی با شرکت ارتباطات زیرساخت برای حل مشکل فروش پهنای باند اینترنت است، گفت: ما با اصل برخورد و قطع شدن لینک های ارتباطی مخالفیم و معتقدیم نباید بدهی موجب برهم خوردن تعاملات با شرکت زیرساخت 
شود.
وی گفت: با وجود اینکه رویکرد شرکت ارتباطات زیرساخت قطع فروش پهنای باند اینترنت است، به دنبال پرداخت بدهی های خود درشش استان مطرح شده هستیم.
معاون شرکت مخابرات ایران مبلغ بدهی مخابرات در این شش استان را 2 تا 4 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: پیش از این نیز، بدهی دو استان مازندران و همدان را پرداخت کرده ایم.
وی با بیان اینکه با مدیران عامل استان ها هماهنگی برای پرداخت بدهی صورت گرفته است، تصریح کرد: سیاست های تعرفه ای مخابرات مشکلاتی را برای این شرکت به وجود آورده و تا زمانی که این سیاست ها حل نشود، کم و بیش محدودیت هایی در پرداخت های مخابرات به دولت وجود خواهد داشت.
زارعیان با بیان اینکه صورت جلسات هماهنگی با شرکت ارتباطات زیرساخت را به زودی پاسخ خواهیم گفت، ادامه داد: برای پاسخ به درخواست شرکت ارتباطات زیرساخت نیازمند زمان برای بررسی اعداد و ارقام و وصول چک هستیم.
دو هفته پیش شرکت ارتباطات زیرساخت به دلیل بدهی های مخابرات، دستور توقف فروش پهنای باند اینترنت به این شرکت را صادر کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :